rok 2021 | |||
| Sjezd: Žebříček Český Pohár | |||
| C1W | 2/2 | 0 | |
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
| C1W | 2/2 | 0 | |
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Morava | |||
| C1W | 2/2 | 0 | |
| K1W | 2/2 | 0 | |
rok 2019 | |||
| Sjezd: Žebříček Český Pohár | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Morava | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| kategorie | 2021 | 2019 |
|---|---|---|
| C1W | 0 | - |
| K1W | 0 | 0 |
| kategorie | 2021 | 2019 |
|---|---|---|
| C1W | 0 | - |
| K1W | 0 | 0 |
| kategorie | 2021 | 2019 |
|---|---|---|
| C1W | 0 | - |
| K1W | 0 | 0 |
rok 2021 | |||
| Sjezd: Žebříček Český Pohár | |||
| C1W | 2/2 | 0 | |
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
| C1W | 2/2 | 0 | |
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Morava | |||
| C1W | 2/2 | 0 | |
| K1W | 2/2 | 0 | |
rok 2019 | |||
| Sjezd: Žebříček Český Pohár | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Čechy | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| Sjezd: Oblastní žebříček Morava | |||
| K1W | 2/2 | 0 | |
| kategorie | 2021 | 2019 |
|---|---|---|
| C1W | 0 | - |
| K1W | 0 | 0 |
| kategorie | 2021 | 2019 |
|---|---|---|
| C1W | 0 | - |
| K1W | 0 | 0 |
| kategorie | 2021 | 2019 |
|---|---|---|
| C1W | 0 | - |
| K1W | 0 | 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 4 | 1 | 8 |
| GLOBOKAR SARA | sl 0 30.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 |
| pořadí | 42. | 10. | 20. |
| odstup % | 68,3 | 10,9 | 19,7 |
| % poražených soupeřů | 16,3 | 74,3 | 48,6 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 24.0 | 24.0 |
| medián | 20 | 20 |
| modus | 10 | 10 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 33,0 | 33,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,4 | 46,4 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 2 66,7% |
| čistých jízd | 2 33,3% | 2 33,3% |
| GLOBOKAR SARA | sj 128 05.09.21 | sj 125 04.09.21 | sj 114 18.08.19 | sj 111 17.08.19 |
| pořadí | 12. | 12. | 45. | 38. |
| odstup % | 13,7 | 14,0 | 75,3 | 24,4 |
| % poražených soupeřů | 73,8 | 73,8 | 15,4 | 28,8 |
| pořadí | 2019 | 2021 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 41.5 | 12.0 | 26.8 |
| medián | 38 | 12 | 12 |
| modus | 38 | 12 | 12 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 49,9 | 13,9 | 31,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 22,1 | 73,8 | 48,0 |
| GLOBOKAR SARA | sj 128 05.09.21 | sj 125 04.09.21 | sj 114 18.08.19 | sj 111 17.08.19 |
| pořadí | 12. | 12. | 45. | 38. |
| odstup % | 13,7 | 14,0 | 75,3 | 24,4 |
| % poražených soupeřů | 73,8 | 73,8 | 15,4 | 28,8 |
| pořadí | 2019 | 2021 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 41.5 | 12.0 | 26.8 |
| medián | 38 | 12 | 12 |
| modus | 38 | 12 | 12 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 49,9 | 13,9 | 31,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 22,1 | 73,8 | 48,0 |
| GLOBOKAR SARA | sj 128 05.09.21 | sj 125 04.09.21 | sj 114 18.08.19 | sj 111 17.08.19 |
| pořadí | 12. | 12. | 45. | 38. |
| odstup % | 13,7 | 14,0 | 75,3 | 24,4 |
| % poražených soupeřů | 73,8 | 73,8 | 15,4 | 28,8 |
| pořadí | 2019 | 2021 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 41.5 | 12.0 | 26.8 |
| medián | 38 | 12 | 12 |
| modus | 38 | 12 | 12 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 49,9 | 13,9 | 31,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 22,1 | 73,8 | 48,0 |