| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross individual |
21. | 5.27 | 10,5 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross |
34. | 45.43 | 83,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
31. | 9.91 | 10,2 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross individual |
32. | 8.33 | 13,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross |
32. | 10.21 | 16,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
45. | 62.07 | 59,7 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
22. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom semifinal |
20. | 8.77 | 9,1 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
20. | 4.48 | 5,0 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
52. | 8.96 | 12,9 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
52. | 27.73 | 38,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom heat |
26. | 10.26 | 10,0 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross |
16. | 34.68 | 53,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross individual |
24. | 5.92 | 9,5 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
31. | 10.11 | 10,6 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
23. | 7.56 | 7,2 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
23. | 36.04 | 56,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross individual |
30. | 7.69 | 13,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | WX1 slalom cross |
28. | 4.50 | 8,4 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1W slalom heat |
24. | 13.34 | 14,0 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1W slalom semifinal |
28. | 52.78 | 56,6 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1W slalom heat |
28. | 11.05 | 12,1 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | WX1 slalom cross individual |
24. | 7.50 | 12,9 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | WX1 slalom cross |
29. | 13.82 | 23,1 | - | ||
| 06.11.2020 08.11.2020 |
WORLD CUP 2 Pau | Pau FRA | K1W slalom | 21. | 70.10 | 65,8 | - | |
| 16.10.2020 18.10.2020 |
WORLD CUP 1 Tacen | Tacen | K1W slalom | 14. | 10.08 | 12,0 | - | |
| 22.09.2019 | 131 6. Národní kontrolní závod v Troji | USD Troja | K1W slalom | 5. | 5.70 | 5,9 | NKZ 0 |
|
| 21.09.2019 | 130 5. Národní kontrolní závod v Troji | USD Troja | K1W slalom | 6. | 7.98 | 8,1 | NKZ 0 |
|
| 03.07.2019 07.07.2019 |
ME JUNIOR/U23 | Liptovský Mikuláš | K1W slalom U23 |
13. | 12.26 | 12,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 15 |
| KRYLOVA Kseniia | sl 131 22.09.19 | sl 130 21.09.19 |
| pořadí | 5. | 6. |
| odstup % | 5,9 | 8,1 |
| % poražených soupeřů | 93,0 | 91,4 |
| pořadí | 2019 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 5.5 | 5.5 |
| medián | 5 | 5 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,0 | 7,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 92,2 | 92,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| KRYLOVA Kseniia | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 | SP Pau 06.11.20 | SP Tacen 16.10.20 | MEj 2023 03.07.19 |
| pořadí | 31. | 45. | 16. | 20. | 26. | 31. | 23. | 24. | 24. | 28. | 21. | 14. | 13. |
| odstup % | 10,2 | 59,7 | 5,0 | 9,1 | 10,0 | 10,6 | 7,2 | 14,0 | 12,1 | 56,6 | 65,8 | 12,0 | 12,4 |
| % poražených soupeřů | 49,2 | 17,0 | 75,4 | 32,1 | 52,8 | 42,3 | 55,1 | 53,1 | 41,0 | 6,9 | 25,9 | 31,6 | 65,7 |
| pořadí | 2019 | 2020 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 13.0 | 17.5 | 26.0 | 27.6 | 24.3 |
| medián | 13 | 14 | 24 | 26 | 24 |
| modus | 13 | 14 | 24 | 16 | 24 |
| počet závodů | 1 | 2 | 5 | 5 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 12,4 | 38,9 | 20,1 | 18,8 | 21,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 65,7 | 28,8 | 39,7 | 45,3 | 42,2 |
| počet jízd | 2 | 4 | 10 | 10 | 26 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 1 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 15,4% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 70,0% | 6 60,0% | 13 50,0% |
| KRYLOVA Kseniia | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 12.06.25/2 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 |
| pořadí | 34. | 21. | 32. | 32. | 22. | 52. | 52. | 16. | 24. | 23. | 30. | 28. | 24. | 29. |
| odstup % | 83,3 | 10,5 | 16,7 | 13,8 | 77,4 | 38,4 | 12,9 | 53,1 | 9,5 | 56,4 | 13,3 | 8,4 | 12,9 | 23,1 |
| % poražených soupeřů | 38,9 | 63,0 | 31,1 | 31,1 | 65,0 | 1,9 | 1,9 | 70,0 | 54,0 | 52,2 | 37,0 | 37,2 | 36,1 | 22,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 24.9 | 35.0 | 29.9 |
| medián | 24 | 32 | 28 |
| modus | 24 | 32 | 24 |
| počet závodů | 7 | 7 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,2 | 36,1 | 30,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 44,1 | 33,3 | 38,7 |
| počet jízd | 14 | 14 | 28 |
| lepší 1. jízda | 7 100,0% | 7 100,0% | 14 100,0% |
| čistých jízd | 14 100,0% | 14 100,0% | 28 100,0% |