| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1W slalom _U16 |
1. | - | ||||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1W slalom _U16 |
1. | - | ||||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1W slalom _U16 |
1. | - | ||||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1W slalom _U16 |
12. | 52.97 | 53,3 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
2. | 4.58 | 3,8 | - | |
| 02.08.2020 | 103 Slalom pod Borskou přehradou | PWK slalom | 25. | 6/PZZ | 61.80 | 49,5 | OČ 0 |
|
| 01.08.2020 | 102 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů | Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni | PWK slalom | 25. | 4/PZZ | 68.10 | 51,7 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 2 | 5 |
| VACULOVÁ Silvie | sl 103 02.08.20 | sl 102 01.08.20 |
| pořadí | 25. | 25. |
| odstup % | 49,5 | 51,7 |
| % poražených soupeřů | 14,3 | 14,3 |
| pořadí | 2020 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 25.0 | 25.0 |
| medián | 25 | 25 |
| modus | 25 | 25 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 50,6 | 50,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 14,3 | 14,3 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| VACULOVÁ Silvie | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 1. | 1. |
| odstup % | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 100,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 1.0 | 1.0 |
| medián | 1 | 1 |
| modus | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 0,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 100,0 | 100,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |
| VACULOVÁ Silvie | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 165 23.07.23 |
| pořadí | 1. | 12. | 2. |
| odstup % | 0,0 | 53,3 | 3,8 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | --- | 94,1 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 2.0 | 6.5 | 5.0 |
| medián | 2 | 1 | 2 |
| modus | 2 | 1 | 1 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 3,8 | 26,7 | 19,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 94,1 | 50,0 | 64,7 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 50,0% | 3 50,0% |