| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 9. | 6.71 | 7,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
18. | 2.11 | 5,3 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal U-23 |
17. | 8.57 | 9,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
17. | 2.78 | 3,4 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1M slalom heat |
15. | 5.65 | 7,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 34. | 8.81 | 9,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
22. | 2.99 | 6,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom final U23 |
7. | 3.40 | 3,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal U23 |
7. | 5.35 | 5,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
7. | 4.94 | 6,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
24. | 9.78 | 10,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
24. | 5.39 | 5,9 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 41. | 7.04 | 7,8 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | C1M slalom | 16. | 17.35 | 17,1 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 1 |
23. | 7.05 | 7,2 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 2 |
14. | 7.88 | 7,9 | - | ||
| 09.08.2020 | 106 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | C1M slalom | 11. | 3/DS | 11.52 | 11,0 | OČ 0 |
| 08.08.2020 | 105 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | C1M slalom | 10. | 3/DS | 17.30 | 18,5 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 18 |
| GINZEL Konrad | sl 106 09.08.20 | sl 105 08.08.20 |
| pořadí | 11. | 10. |
| odstup % | 11,0 | 18,5 |
| % poražených soupeřů | 70,6 | 74,3 |
| pořadí | 2020 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 10.5 | 10.5 |
| medián | 10 | 10 |
| modus | 10 | 10 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 14,8 | 14,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 72,5 | 72,5 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| GINZEL Konrad | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 106 02.08.24 | sl 0 24.05.24 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 18. | 9. | 4. | 17. | 15. | 22. | 34. | 9. | 9. | 7. | 16. | 24. | 41. | 16. | 14. | 23. |
| odstup % | 5,3 | 7,3 | 3,4 | 9,5 | 7,2 | 6,0 | 9,7 | 6,0 | 5,9 | 3,7 | 5,9 | 10,5 | 7,8 | 17,1 | 7,9 | 7,2 |
| % poražených soupeřů | 78,8 | 89,9 | 94,1 | 44,8 | 73,1 | 78,8 | 66,3 | 77,8 | 72,4 | 45,5 | 74,6 | 20,7 | 57,9 | 66,7 | 78,7 | 73,2 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 18.5 | 28.5 | 17.3 | 12.6 | 17.4 |
| medián | 14 | 16 | 16 | 15 | 16 |
| modus | 14 | 16 | 9 | 4 | 9 |
| počet závodů | 2 | 2 | 7 | 5 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,5 | 12,4 | 6,8 | 6,5 | 7,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 76,0 | 62,3 | 62,3 | 76,1 | 68,3 |
| počet jízd | 4 | 4 | 14 | 10 | 32 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 28,6% | 2 40,0% | 4 25,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 1 25,0% | 11 78,6% | 8 80,0% | 23 71,9% |