| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
25. | 3.49 | 7,6 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
32. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
10. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
31. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
11. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
20. | 3.02 | 5,6 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
39. | 4.18 | 6,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
39. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
36. | 6.81 | 13,4 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
36. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 95. | 108.13 | 119,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
37. | 4.82 | 9,7 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
1. | - | |||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
5. | 0.83 | 2,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
31. | 3.60 | 7,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
31. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal junior |
19. | 10.78 | 11,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
17. | 10.90 | 12,7 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom heat junior |
18. | 64.26 | 75,0 | - | ||
| 09.08.2020 | 106 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | C1M slalom | 27. | 5/ZS | 33.56 | 32,2 | OČ 0 |
| 09.08.2020 | 106 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | K1M slalom | 26. | 2/ZS | 16.99 | 17,3 | OČ 0 |
| 08.08.2020 | 105 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | C1M slalom | 32. | 8/ZS | 70.65 | 75,6 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 8 |
| SACHERS Felix | sl 106 09.08.20 | sl 105 08.08.20 |
| pořadí | 27. | 32. |
| odstup % | 32,2 | 75,6 |
| % poražených soupeřů | 23,5 | 11,4 |
| pořadí | 2020 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 29.5 | 29.5 |
| medián | 27 | 27 |
| modus | 27 | 27 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 53,9 | 53,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 17,5 | 17,5 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| SACHERS Felix | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 37. | 95. | 17. | 19. | 18. |
| odstup % | 9,7 | 119,0 | 12,7 | 11,9 | 75,0 |
| % poražených soupeřů | 63,6 | 4,1 | 40,7 | 37,9 | 10,5 |
| pořadí | 2023 | 2025 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 18.0 | 66.0 | 37.2 |
| medián | 18 | 37 | 19 |
| modus | 17 | 37 | 17 |
| počet závodů | 3 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 33,2 | 64,4 | 45,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 29,7 | 33,9 | 31,4 |
| počet jízd | 6 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 2 40,0% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 2 50,0% | 6 60,0% |
| SACHERS Felix | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 32. | 25. | 10. | 31. | 11. | 20. | 39. | 39. | 36. | 36. | 1. | 5. | 31. | 31. |
| odstup % | 101,8 | 7,6 | 66,7 | 91,7 | 82,1 | 5,6 | 41,2 | 6,4 | 78,6 | 13,4 | 0,0 | 2,0 | 91,7 | 7,1 |
| % poražených soupeřů | 59,7 | 68,0 | 87,1 | 60,5 | 86,8 | 75,0 | 45,7 | 45,7 | 32,7 | 32,7 | 100,0 | 90,9 | 63,9 | 63,9 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 17.0 | 27.9 | 24.8 |
| medián | 5 | 31 | 31 |
| modus | 31 | 36 | 31 |
| počet závodů | 4 | 10 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,2 | 49,5 | 42,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 79,7 | 59,4 | 65,2 |
| počet jízd | 8 | 20 | 28 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 10 100,0% | 14 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 20 100,0% | 28 100,0% |