| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 15. | 5.79 | 6,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | 60. | 1.88 | 3,6 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 28. | 5.01 | 5,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
120. | 56.07 | 155,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
77. | 60.46 | 150,6 | - | |
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 88. | 16.53 | 19,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | 56. | 3.62 | 5,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 52. | 12.62 | 13,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
96. | 12.84 | 28,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
47. | 7.33 | 14,8 | - | ||
| 08.08.2021 | 112 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | C1M slalom | OČ 0 |
||||
| 08.08.2021 | 112 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | K1M slalom | OČ 0 |
||||
| 07.08.2021 | 111 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | C1M slalom | OČ 0 |
||||
| 07.08.2021 | 111 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka | USD Veltrusy | K1M slalom | 127. | 15/ZM | 107.40 | 111,9 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 4 | 9 |
| TRIOMPHE Timéo | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 |
| pořadí | 77. | 28. | 47. | 52. |
| odstup % | 150,6 | 5,5 | 14,8 | 13,9 |
| % poražených soupeřů | 5,0 | 65,8 | 53,5 | 48,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 49.5 | 52.5 | 51.0 |
| medián | 47 | 28 | 47 |
| modus | 47 | 28 | 28 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 14,3 | 78,0 | 46,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 50,8 | 35,4 | 43,1 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 5 62,5% |
| TRIOMPHE Timéo | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 |
| pořadí | 120. | 15. | 96. | 88. |
| odstup % | 155,8 | 6,8 | 28,4 | 19,4 |
| % poražených soupeřů | 7,0 | 88,7 | 38,3 | 42,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 92.0 | 67.5 | 79.8 |
| medián | 88 | 15 | 88 |
| modus | 88 | 15 | 15 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 23,9 | 81,3 | 52,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 40,6 | 47,9 | 44,2 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 3 75,0% | 4 50,0% |
| TRIOMPHE Timéo | sl 0 14.08.26 | sl 105 15.08.25 |
| pořadí | 60. | 56. |
| odstup % | 3,6 | 5,5 |
| % poražených soupeřů | 10,6 | 26,7 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 56.0 | 60.0 | 58.0 |
| medián | 56 | 60 | 56 |
| modus | 56 | 60 | 56 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 5,5 | 3,6 | 4,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 26,7 | 10,6 | 18,7 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 1 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |