| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 61. | 11/ZS | 34.02 | 39,2 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
8. | 6.87 | 7,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
23. | 61.57 | 64,1 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
7. | 6/ZS | 9.75 | 9,3 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
1. | - | ||||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
3. | 5.13 | 5,9 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
6. | 5.34 | 5,6 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
11. | 21.47 | 22,6 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
8. | 17.24 | 16,8 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
24. | 1/ZM | 25.49 | 23,9 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
22. | 2/ZM | 39.86 | 34,6 | - |
| 01.05.2022 | 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | PWK slalom | 2. | 2/PZM | 4.17 | 2,9 | OM/OČ 0/0 |
| 30.04.2022 | 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | PWK slalom | 1. | 1/PZM | OM/OČ 0/0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| GALDIA Matúš | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 61. | 8. | 23. | 7. | 1. | 1. | 3. | 6. | 11. | 8. | 24. | 22. |
| odstup % | 39,2 | 7,4 | 64,1 | 9,3 | 0,0 | 0,0 | 5,9 | 5,6 | 22,6 | 16,8 | 23,9 | 34,6 |
| % poražených soupeřů | 31,8 | 89,2 | 66,7 | 85,7 | 100,0 | 100,0 | 96,2 | 90,4 | 77,3 | 84,8 | 58,9 | 63,8 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 23.0 | 9.5 | 13.8 | 14.6 |
| medián | 22 | 8 | 6 | 8 |
| modus | 22 | 8 | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 | 8 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,3 | 19,7 | 16,4 | 19,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 61,4 | 81,1 | 82,5 | 78,7 |
| počet jízd | 4 | 4 | 16 | 24 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% | 7 87,5% | 9 75,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% | 8 50,0% | 8 33,3% |