| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 12. | 5/DM | 9.46 | 10,9 | - |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 84. | 24.65 | 29,1 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
126. | 69.88 | 194,2 | - | |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
41. | 231.81 | 244,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
25. | 77.14 | 79,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
9. | 6.28 | 7,7 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
16. | 16/DM | 18.65 | 20,6 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
12. | 12.44 | 14,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
9. | 10.81 | 13,3 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
10. | 8.08 | 9,8 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
7. | 5.25 | 6,0 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
28. | 67.70 | 73,6 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
42. | 94.66 | 93,9 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
19. | 19/ZS | 20.33 | 19,1 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
33. | 30/ZS | 47.20 | 41,0 | - |
| 01.05.2022 | 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | K1M slalom | 47. | 6/ZM | 35.48 | 37,5 | OM/OČ 0/0 |
| 30.04.2022 | 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě | USD OPAVA | K1M slalom | 43. | 4/ZM | 32.34 | 36,0 | OM/OČ 0/0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 17 |
| GALDIA Juraj | sl 132 02.10.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 12. | 126. | 84. | 41. | 25. | 9. | 16. | 9. | 12. | 10. | 7. | 28. | 42. | 19. | 33. |
| odstup % | 10,9 | 194,2 | 29,1 | 244,7 | 79,8 | 7,7 | 20,6 | 13,3 | 14,6 | 9,8 | 6,0 | 73,6 | 93,9 | 19,1 | 41,0 |
| % poražených soupeřů | 87,5 | 2,3 | 33,1 | 2,4 | 40,0 | 87,5 | 75,8 | 74,2 | 64,5 | 80,4 | 87,2 | 44,9 | 18,0 | 67,9 | 44,8 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 26.0 | 35.0 | 31.9 | 31.5 |
| medián | 19 | 28 | 12 | 19 |
| modus | 19 | 28 | 9 | 9 |
| počet závodů | 2 | 2 | 11 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 30,1 | 83,8 | 57,3 | 57,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,4 | 31,5 | 57,7 | 54,0 |
| počet jízd | 4 | 4 | 22 | 30 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 100,0% | 11 100,0% | 14 93,3% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 50,0% | 13 59,1% | 15 50,0% |