| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
63. | 8.54 | 18,6 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
63. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom semifinal |
17. | 6.39 | 7,1 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
17. | 3.95 | 4,4 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
43. | 9.66 | 11,2 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom final |
10. | 18.50 | 19,5 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
20. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
10. | 6.05 | 6,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
67. | 76.69 | 84,9 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
15. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom semifinal |
20. | 4.98 | 5,5 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom heat |
20. | 6.96 | 8,3 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
46. | 7.08 | 8,8 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
4. | 12.28 | 22,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
7. | 1.30 | 2,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal U-23 |
18. | 9.11 | 10,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
19. | 6.12 | 7,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
18. | 5.18 | 6,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
19. | 6.92 | 8,7 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
54. | 9.27 | 14,3 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
54. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
38. | 11.06 | 12,1 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom heat |
55. | 56.96 | 58,5 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross individual |
14. | 3.31 | 6,0 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross |
20. | 19.56 | 34,0 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1M slalom heat |
35. | 6.57 | 7,0 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1M slalom heat |
56. | 11.77 | 13,5 | - | |
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross individual |
18. | 2.50 | 3,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross |
27. | 31.67 | 46,4 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1M slalom heat |
38. | 19.66 | 18,8 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1M slalom heat |
60. | 63.18 | 67,5 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | MX1 slalom cross |
3. | 7.57 | 13,0 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | MX1 slalom cross individual |
23. | 3.55 | 7,1 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1M slalom heat |
20. | 6.86 | 9,0 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1M slalom heat |
42. | 11.91 | 16,5 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
9. | 1.25 | 2,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
15. | 0.35 | 0,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
14. | 5.25 | 5,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
14. | 5.44 | 6,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
79. | 57.88 | 69,2 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
16. | 34.09 | 51,7 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross individual |
21. | 2.55 | 4,1 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom heat |
29. | 13.21 | 14,3 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
54. | 61.17 | 69,3 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
26. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
36. | 11.12 | 12,2 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
37. | 10.06 | 10,1 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | MX1 slalom cross |
74. | 49.83 | 99,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1M slalom heat |
18. | 5.89 | 6,6 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1M slalom heat |
36. | 8.20 | 9,8 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom final |
10. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | MX1 slalom cross |
41. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom semifinal |
10. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom heat |
10. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom heat |
53. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
36. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
45. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
30. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1M slalom heat |
41. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1M slalom heat |
57. | - | |||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1M slalom | 10. | 60.70 | 65,5 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | C1M slalom | 8. | 8.44 | 8,2 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | C1M slalom heat |
36. | 16.80 | 17,7 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | MX1 slalom cross |
46. | 37.74 | 60,6 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | K1M slalom heat |
51. | 64.50 | 72,5 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | MX1 slalom cross |
12. | 10.20 | 13,3 | - | |
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom heat |
56. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1M slalom heat |
48. | - | |||
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom semifinal |
34. | 12.30 | 13,6 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom heat |
7. | 8.69 | 9,8 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | MX1 slalom cross |
20. | 47.05 | 88,9 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | C1M slalom heat |
20. | 26.11 | 27,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom final U23 |
10. | 13.62 | 15,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal U23 |
8. | 2.26 | 2,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross U23 |
5. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat U23 |
11. | 7.53 | 8,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat U23 |
20. | 6.77 | 7,8 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom semifinal |
22. | 13.82 | 15,3 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom heat |
8. | 5.09 | 5,2 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1M slalom heat |
20. | 14.46 | 16,8 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | MX1 slalom cross |
22. | 13.98 | 15,5 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1M slalom semifinal |
26. | 9.30 | 10,3 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1M slalom heat |
9. | 4.63 | 5,4 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | C1M slalom heat |
37. | 63.32 | 69,9 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | MX1 slalom cross |
38. | 43.45 | 76,8 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | MX1 slalom cross |
20. | 17.06 | 20,6 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | C1M slalom heat |
38. | 62.18 | 63,1 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1M slalom heat |
43. | 112.87 | 124,8 | - | |
| 06.11.2020 08.11.2020 |
WORLD CUP 2 Pau | Pau FRA | K1M slalom | 15. | 21.08 | 22,2 | - | |
| 06.11.2020 08.11.2020 |
WORLD CUP 2 Pau | Pau FRA | C1M slalom | 18. | 21.62 | 21,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 34 | 61 |
| BALDONI Alex | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 04.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | SP5 sl 19.09.24/3 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 0 26.01.24 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 | SP Pau 06.11.20 |
| pořadí | 9. | 17. | 12. | 10. | 28. | 20. | 11. | 18. | 55. | 35. | 38. | 20. | 17. | 14. | 29. | 37. | 18. | 17. | 4. | 10. | 36. | 21. | 8. | 36. | 28. | 20. | 20. | 8. | 10. | 8. | 22. | 37. | 38. | 18. |
| odstup % | 4,4 | 7,1 | 6,3 | 19,5 | 8,3 | 5,5 | 6,3 | 10,1 | 58,5 | 7,0 | 18,8 | 9,0 | 6,0 | 5,7 | 14,3 | 10,1 | 6,6 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 8,2 | 17,7 | 0,0 | 27,1 | 7,8 | 2,5 | 15,2 | 5,2 | 15,3 | 69,9 | 63,1 | 21,5 |
| % poražených soupeřů | 88,6 | 44,8 | 83,1 | 18,2 | 60,9 | 34,5 | 80,4 | 41,4 | 12,9 | 43,3 | 14,0 | 58,7 | 72,9 | 55,2 | 42,9 | 47,8 | 73,4 | --- | --- | --- | --- | --- | 75,9 | 23,9 | 49,1 | 36,7 | 26,9 | 75,9 | --- | 63,2 | 27,6 | 7,7 | 7,5 | 19,0 |
| pořadí | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 18.0 | 22.7 | 16.0 | 26.0 | 20.0 | 21.4 |
| medián | 18 | 20 | 10 | 20 | 17 | 18 |
| modus | 18 | 8 | 4 | 14 | 9 | 20 |
| počet závodů | 1 | 10 | 6 | 8 | 9 | 34 |
| průměrný odstup od vítěze % | 21,5 | 22,4 | 1,4 | 9,7 | 14,0 | 13,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 19,0 | 31,9 | 12,7 | 51,0 | 51,6 | 37,8 |
| počet jízd | 2 | 20 | 12 | 16 | 18 | 68 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 16,7% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 2,9% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 12 60,0% | 6 50,0% | 10 62,5% | 15 83,3% | 43 63,2% |
| BALDONI Alex | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 04.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 0 08.07.25 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 0 26.01.24 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl 158 31.08.23/2 | sl 157 15.08.23 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 2 08.06.23/2 | sl ICF 1 01.06.23 | SP Pau 06.11.20 |
| pořadí | 43. | 67. | 46. | 23. | 19. | 38. | 56. | 60. | 42. | 79. | 54. | 36. | 36. | 23. | 45. | 27. | 10. | 51. | 26. | 7. | 34. | 11. | 20. | 9. | 26. | 43. | 15. |
| odstup % | 11,2 | 84,9 | 8,8 | 8,7 | 7,3 | 12,1 | 13,5 | 67,5 | 16,5 | 69,2 | 69,3 | 12,2 | 9,8 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 65,5 | 72,5 | 0,0 | 9,8 | 13,6 | 8,9 | 16,8 | 5,4 | 10,3 | 124,8 | 22,2 |
| % poražených soupeřů | 47,5 | 14,3 | 43,0 | 72,2 | 37,9 | 50,0 | 24,7 | 9,2 | 31,7 | 9,3 | 26,4 | 56,3 | 56,8 | --- | --- | --- | 83,9 | 15,3 | 64,3 | 80,0 | 15,4 | 73,7 | 42,4 | 83,7 | 35,9 | 6,7 | 46,2 |
| pořadí | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 15.0 | 25.2 | 26.3 | 51.9 | 39.3 | 35.0 |
| medián | 15 | 26 | 23 | 54 | 38 | 36 |
| modus | 15 | 26 | 10 | 36 | 19 | 23 |
| počet závodů | 1 | 9 | 4 | 7 | 6 | 27 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,2 | 29,1 | 16,4 | 36,9 | 22,2 | 27,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,2 | 46,4 | 21,0 | 30,6 | 44,2 | 38,0 |
| počet jízd | 2 | 18 | 8 | 14 | 12 | 54 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 25,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 3,7% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 11 61,1% | 3 37,5% | 7 50,0% | 7 58,3% | 28 51,9% |
| BALDONI Alex | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl 157 15.08.23 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 63. | 63. | 20. | 15. | 4. | 7. | 54. | 54. | 20. | 14. | 27. | 18. | 3. | 23. | 15. | 9. | 16. | 21. | 26. | 74. | 41. | 30. | 46. | 12. | 20. | 5. | 22. | 38. | 20. |
| odstup % | 101,8 | 18,6 | 66,7 | 91,7 | 22,4 | 2,4 | 41,2 | 14,3 | 34,0 | 6,0 | 46,4 | 3,9 | 13,0 | 7,1 | 0,7 | 2,5 | 51,7 | 4,1 | 62,8 | 99,3 | 0,0 | 0,0 | 60,6 | 13,3 | 88,9 | 0,0 | 15,5 | 76,8 | 20,6 |
| % poražených soupeřů | 19,5 | 17,3 | 72,9 | 81,6 | 96,1 | 92,1 | 24,3 | 24,3 | 73,6 | 81,2 | 51,9 | 68,5 | 96,3 | 59,3 | 83,1 | 90,4 | 76,2 | 68,3 | 69,1 | 5,2 | --- | --- | 18,2 | 88,8 | 67,2 | 94,0 | 46,2 | 47,1 | 69,8 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 23.3 | 35.5 | 22.2 | 35.0 | 26.9 |
| medián | 20 | 30 | 18 | 20 | 20 |
| modus | 20 | 30 | 3 | 54 | 20 |
| počet závodů | 7 | 2 | 12 | 8 | 29 |
| průměrný odstup od vítěze % | 39,4 | 0,0 | 27,6 | 44,9 | 33,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 61,6 | 0,0 | 68,6 | 53,5 | 58,0 |
| počet jízd | 14 | 4 | 24 | 16 | 58 |
| lepší 1. jízda | 7 100,0% | 2 100,0% | 12 100,0% | 8 100,0% | 29 100,0% |
| čistých jízd | 14 100,0% | 4 100,0% | 24 100,0% | 16 100,0% | 58 100,0% |