| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
48. | 9.49 | 20,7 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
48. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom semifinal |
15. | 3.72 | 4,4 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
15. | 5.26 | 6,1 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
27. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
21. | 8.08 | 8,9 | - | ||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 19. | 6.78 | 8,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
3. | 1.72 | 4,8 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
40. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom semifinal |
20. | 19.18 | 22,6 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
20. | 4.33 | 5,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
11. | 1.29 | 2,0 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
25. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
18. | 4.55 | 5,0 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom final |
9. | 8.78 | 12,1 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
44. | 9.79 | 19,2 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
44. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom heat |
9. | 1.25 | 1,7 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross individual |
16. | 2.22 | 3,4 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross |
18. | 7.11 | 10,4 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1M slalom heat |
32. | 10.86 | 11,6 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | MX1 slalom cross individual |
30. | 4.33 | 8,6 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | MX1 slalom cross |
31. | 41.71 | 71,6 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1M slalom heat |
20. | 3.75 | 5,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 11. | 53.61 | 63,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
32. | 5.67 | 12,5 | - | ||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
26. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom semifinal |
29. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
29. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
29. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1M slalom final |
4. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
27. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1M slalom semifinal |
4. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1M slalom heat |
4. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom semifinal |
11. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | MX1 slalom cross |
19. | 23.24 | 30,3 | - | |
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom heat |
11. | - | |||
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom final |
10. | 55.52 | 62,1 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom semifinal |
7. | 1.45 | 1,6 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom heat |
13. | 3.85 | 4,4 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | MX1 slalom cross |
56. | 47.05 | 88,9 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1M slalom semifinal |
28. | 12.09 | 14,0 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1M slalom heat |
14. | 3.77 | 4,4 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1M slalom semifinal |
39. | 57.29 | 63,3 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1M slalom heat |
9. | 0.98 | 1,2 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | MX1 slalom cross |
21. | 43.45 | 76,8 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1M slalom heat |
11. | 5.67 | 6,3 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | MX1 slalom cross |
22. | 6.65 | 8,0 | - | |
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom | 37. | 28/ | 55.14 | 65,4 | - |
| 07.09.2019 08.09.2019 |
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja | Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja | K1M slalom | 27. | 22/ | 11.00 | 12,1 | - |
| 28.08.2019 01.09.2019 |
WORLD CUP 4 Markkleeberg | USD Markkleeberg | K1M slalom | 18. | 12/ | 6.55 | 7,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | 33 |
| QUAN Xin | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | SP3 sl 13.06.24 | SP3 sl 13.06.24/2 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | SP1 sl 30.05.24/2 | SP1 sl 30.05.24/3 | sl 161 19.09.23 | sl 161 19.09.23/2 | sl 158 31.08.23 | sl 158 31.08.23/2 | sl 158 31.08.23/3 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 2 08.06.23/2 | sl ICF 1 01.06.23 | sl 125 07.09.19 | ICF SP 4 28.08.19 |
| pořadí | 23. | 15. | 21. | 3. | 19. | 28. | 20. | 18. | 2. | 9. | 32. | 20. | 32. | 11. | 1. | 29. | 29. | 3. | 6. | 4. | 25. | 11. | 13. | 7. | 10. | 14. | 28. | 9. | 39. | 11. | 27. | 18. |
| odstup % | 6,1 | 4,4 | 8,9 | 4,8 | 8,0 | 5,4 | 22,6 | 5,0 | 1,7 | 12,1 | 11,6 | 5,2 | 12,5 | 63,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 4,4 | 1,6 | 62,1 | 4,4 | 14,0 | 1,2 | 63,3 | 6,3 | 12,1 | 7,5 |
| % poražených soupeřů | 72,5 | 51,7 | 74,0 | 98,4 | 85,5 | 65,8 | 34,5 | 77,0 | 98,2 | 27,3 | 52,3 | 68,3 | 79,9 | 93,4 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 65,7 | 75,0 | 60,0 | 84,6 | --- | 60,6 | 28,9 | 83,7 | 2,6 | 77,8 | 66,2 | 69,6 |
| pořadí | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 22.5 | 16.7 | 12.0 | 23.8 | 15.8 | 16.8 |
| medián | 18 | 11 | 4 | 20 | 18 | 15 |
| modus | 18 | 11 | 29 | 32 | 2 | 11 |
| počet závodů | 2 | 10 | 6 | 4 | 10 | 32 |
| průměrný odstup od vítěze % | 9,8 | 15,7 | 0,0 | 23,1 | 7,9 | 10,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 67,9 | 53,9 | 0,0 | 73,5 | 68,5 | 51,7 |
| počet jízd | 4 | 20 | 12 | 8 | 20 | 64 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 20,0% | 5 15,6% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 15 75,0% | 9 75,0% | 5 62,5% | 15 75,0% | 44 68,8% |
| QUAN Xin | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | SP3 sl 13.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 48. | 48. | 27. | 40. | 25. | 11. | 44. | 44. | 18. | 16. | 31. | 30. | 26. | 27. | 19. | 56. | 21. | 22. |
| odstup % | 101,8 | 20,7 | 66,7 | 91,7 | 41,2 | 2,0 | 78,6 | 19,2 | 10,4 | 3,4 | 71,6 | 8,6 | 0,0 | 0,0 | 30,3 | 88,9 | 76,8 | 8,0 |
| % poražených soupeřů | 39,0 | 37,3 | 62,9 | 48,7 | 65,7 | 85,7 | 17,3 | 17,3 | 68,5 | 72,2 | 44,4 | 46,3 | --- | --- | 81,6 | 5,2 | 71,4 | 66,7 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 29.5 | 26.5 | 23.8 | 35.9 | 30.7 |
| medián | 21 | 26 | 18 | 40 | 27 |
| modus | 19 | 26 | 16 | 44 | 27 |
| počet závodů | 4 | 2 | 4 | 8 | 18 |
| průměrný odstup od vítěze % | 51,0 | 0,0 | 23,5 | 52,7 | 40,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,2 | 0,0 | 57,9 | 46,7 | 46,1 |
| počet jízd | 8 | 4 | 8 | 16 | 36 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% | 18 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% | 16 100,0% | 36 100,0% |