ESTACIA NETA Omira, 0

BRAregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross individual
44.   12.3924,7-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross
44.   45.4383,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
semifinal
18.   5.755,6-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
heat
18.   11.8711,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
36.   11.4411,8-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross
12.   38.6963,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross individual
21.   3.976,6-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
17.   7.847,5-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1W slalom
heat
19.   9.198,2-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City WX1 slalom
cross
19.   17.3330,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1W slalom
heat
42.   16.3317,5-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
59.   56.2362,9-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross
8.   27.7338,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross individual
19.   3.294,7-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
heat
31.   13.3213,0-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1W slalom
heat
45.   70.3564,2-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross individual
25.   6.2110,0-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross
26.   34.6853,1-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1W slalom
heat
34.   11.3011,1-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
heat
41.   22.1123,1-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final WX1 slalom
cross
21.   30.0042,9-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final WX1 slalom
cross individual
27.   8.5012,3-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1W slalom
semifinal
19.   11.4910,8-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1W slalom
semifinal
25.   22.1619,4-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1W slalom
heat
25.   13.8611,8-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1W slalom
heat
19.   18.0216,9-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 WX1 slalom
cross individual
14.   3.977,1-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 WX1 slalom
cross
15.   35.2654,5-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 K1W slalom
heat
22.   9.2111,4-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 C1W slalom
heat
25.   11.4513,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 52.   20.4822,2-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking WX1 slalom 52.   -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 24.   24.8025,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
25.   7.0213,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
31.   18.0333,7-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 WX1 slalom
cross
14.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
heat
37.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 C1W slalom
heat
38.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea WX1 slalom
cross
17.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
semifinal
20.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1W slalom
semifinal
29.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
heat
20.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1W slalom
heat
29.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross
16.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
semifinal
20.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
semifinal
21.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
21.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
heat
20.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 C1W slalom
heat
32.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
50.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg WX1 slalom
cross
40.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg C1W slalom
heat
35.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1W slalom
heat
38.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
semifinal
25.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1W slalom
heat
33.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
heat
25.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre WX1 slalom
cross
34.   17.0320,5-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1W slalom
semifinal
14.   6.506,5-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1W slalom
semifinal
23.   23.0522,1-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1W slalom
heat
4.   2.312,3-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1W slalom
heat
20.   17.0116,9-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen WX1 slalom
cross
29.   43.1776,0-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1W slalom
semifinal
14.   7.927,0-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja WX1 slalom
cross
4.   31.9644,0-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1W slalom
heat
15.   4.484,3-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
heat
38.   65.7671,3-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1W slalom
semifinal
21.   21.2619,1-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1W slalom
heat
6.   12.4811,8-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1W slalom
heat
23.   23.4523,5-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg WX1 slalom
cross
30.   10.9312,3-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1W slalom 53. 37/ 23.9125,4-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell C1W slalom 45. 28/ 27.9527,8-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 42. 29/ 15.5715,4-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 50. 33/ 131.82115,7-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103195|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103195|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
25 27         52
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

ESTACIA NETA Omirasl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.09.25
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 161
19.09.23
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 3
15.06.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 2
08.06.23/2
sl ICF 1
01.06.23
sl ICF 1
01.06.23/2
sl 125
07.09.19
pořadí28.18.19.42.45.34.26.25.25.31.24.18.17.29.11.20.32.15.13.20.23.15.14.6.21.50.
odstup %11,85,68,217,564,211,111,819,413,533,725,30,00,00,00,00,00,00,00,016,922,14,37,011,819,1115,7
% poražených soupeřů47,141,461,724,117,032,739,017,233,355,965,2---------------------62,5---24,139,153,679,231,02,0
pořadí20192023202420252026celkem
průměr50.016.020.327.530.423.9
medián501518252821
modus50611251815
počet závodů1776526
průměrný odstup od vítěze %115,711,60,019,121,516,1
průměrné % poražených soupeřů2,041,40,040,638,327,9
počet jízd21414121052
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
3
11,5%
čistých jízd0
0,0%
9
64,3%
9
64,3%
6
50,0%
6
60,0%
30
57,7%

Kategorie K1W

ESTACIA NETA Omirasl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.09.25
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 3
15.06.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
sl 125
07.09.19
pořadí36.17.59.31.41.27.19.22.25.52.17.9.20.10.21.50.18.15.25.4.14.38.23.42.
odstup %11,87,562,913,023,116,910,811,413,922,20,00,00,00,00,00,00,00,00,02,36,571,323,515,4
% poražených soupeřů40,769,84,943,423,139,535,750,077,453,2---------------------73,117,286,453,67,540,529,3
pořadí20192023202420252026celkem
průměr42.019.820.731.035.826.5
medián421518253122
modus4249191717
počet závodů1676424
průměrný odstup od vítěze %15,417,30,016,423,813,0
průměrné % poražených soupeřů29,346,40,046,539,731,1
počet jízd2121412848
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
2
8,3%
čistých jízd0
0,0%
9
75,0%
9
64,3%
7
58,3%
5
62,5%
30
62,5%

Kategorie WX1

ESTACIA NETA Omirasl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
04.09.26/2
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 105
15.08.25
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP3 sl
13.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 161
19.09.23
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí44.44.12.21.19.8.19.26.25.21.27.15.14.52.14.17.16.40.34.29.4.30.
odstup %83,324,763,16,630,738,44,753,110,042,912,354,57,10,00,00,00,00,020,576,044,012,3
% poražených soupeřů20,420,475,655,670,086,565,450,052,047,431,665,968,3---------------50,017,693,837,0
pořadí2023202420252026celkem
průměr24.321.825.723.924.1
medián2916251921
modus414141914
počet závodů447722
průměrný odstup od vítěze %38,20,025,735,926,5
průměrné % poražených soupeřů49,60,045,056,341,3
počet jízd88141444
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
7
100,0%
7
100,0%
22
100,0%
čistých jízd8
100,0%
8
100,0%
14
100,0%
14
100,0%
44
100,0%