HUANG Juan, 0

CHNregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
final
11.   50.2248,4-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
semifinal
11.   0.060,1-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
heat
11.   4.764,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1W slalom
heat
27.   13.1611,7-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 4.   4.334,1-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
9.   5.7913,2-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1W slalom
semifinal
24.   9.8110,0-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1W slalom
heat
24.   8.449,1-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1W slalom
heat
30.   13.2512,1-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1W slalom
heat
15.   10.5912,2-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1W slalom
heat
32.   9.229,1-
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
final
4.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
semifinal
4.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
heat
4.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 C1W slalom
heat
11.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg C1W slalom
heat
31.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1W slalom
semifinal
27.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1W slalom
heat
27.   -
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1W slalom
semifinal
14.   14.1813,6-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1W slalom
heat
12.   13.2113,1-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1W slalom
heat
21.   63.7161,1-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1W slalom
heat
14.   32.5030,7-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103203|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103203|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  22         22
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

HUANG Juansl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
11.09.26/3
sl 0
04.09.26
sl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.09.25
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP3 sl
13.06.24/3
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 3
15.06.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí5.2.11.27.9.4.29.24.30.15.32.9.10.4.11.11.9.27.12.14.21.14.
odstup %4,70,148,411,713,24,19,110,012,112,29,10,00,00,00,00,00,00,013,113,661,130,7
% poražených soupeřů92,296,69,144,781,893,248,120,745,364,136,7---------------75,010,342,155,213,045,8
pořadí2023202420252026celkem
průměr16.29.032.015.615.0
medián1410321111
modus14113229
počet závodů6511022
průměrný odstup od vítěze %19,80,09,112,611,5
průměrné % poražených soupeřů40,20,036,759,639,7
počet jízd121022044
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
20,0%
2
9,1%
čistých jízd6
50,0%
5
50,0%
1
50,0%
14
70,0%
26
59,1%