GONZALEZ Clara, 0

ESPregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 14.   11.1210,6-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
16.   4.8911,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 49.   73.4574,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
12.   166.54311,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
final U23
9.   7.377,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal U23
9.   5.395,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat U23
9.   5.565,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
semifinal U23
26.   46.4444,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat U23
26.   6.416,2-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja C1W slalom 17.   9.729,3-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
semifinal U23
29.   59.3761,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
heat U23
1.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross U23
39.   37.0358,8-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
heat U23
8.   16.0916,6-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1W slalom
heat
16.   42.7640,4-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg WX1 slalom
cross
33.   10.9312,3-
18.09.2020
20.09.2020
Mistrovství Evropy 2020 Praha USD Troja C1W slalom 23.   39.0532,1-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš K1W slalom
Jun
37.   62.8059,3-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš C1W slalom
Jun
15.   32.5930,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103206|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103206|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
1 16         17
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

GONZALEZ Clarasl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 106
02.08.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
sl ICF 1
01.06.23
ME
18.09.20
MEj 2023
03.07.19
pořadí16.14.12.49.11.8.9.13.26.17.1.29.8.16.23.15.
odstup %11,110,6311,674,95,95,37,36,244,49,30,061,616,640,432,130,6
% poražených soupeřů65,970,583,827,365,575,927,371,413,866,0100,03,450,037,512,050,0
pořadí201920202023202420252026celkem
průměr15.023.013.517.018.315.016.7
medián1523817121414
modus15231178148
počet závodů11417216
průměrný odstup od vítěze %30,632,129,79,365,110,941,7
průměrné % poražených soupeřů50,012,047,766,052,168,251,3
počet jízd228214432
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
28,6%
2
100,0%
5
31,3%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
4
50,0%
0
0,0%
8
57,1%
4
100,0%
17
53,1%

Kategorie WX1

GONZALEZ Clarasl 157
15.08.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí39.33.
odstup %58,812,3
% poražených soupeřů15,630,4
pořadí2023celkem
průměr36.036.0
medián3333
modus3333
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,535,5
průměrné % poražených soupeřů23,023,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%