LOPEZ Nora, 0

ESPregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 15.   11.6611,2-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
7.   3.628,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
final U-23
11.   56.9654,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal U-23
11.   10.1910,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat U-23
11.   11.8813,1-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1W slalom
heat
28.   32.6237,5-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom
-O
22.   56.5162,6-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom 6.   9.229,0-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 20.   22.1722,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
17.   6.8712,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal U23
18.   13.4713,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat U23
18.   8.479,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat U23
36.   54.1652,5-
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1W slalom
semifinal
30.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1W slalom
heat
30.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg C1W slalom
semifinal
25.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg C1W slalom
heat
25.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
semifinal U23
18.   12.3312,8-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
heat U23
2.   3.093,0-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
semifinal U23
15.   13.7112,9-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
heat U23
3.   5.025,2-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1W slalom
heat
18.   67.2363,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103209|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103209|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  22         22
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

LOPEZ Norasl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
29.05.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP1 sl
30.05.24
SP1 sl
30.05.24/2
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
sl ICF 1
01.06.23
pořadí7.15.18.10.11.28.6.22.17.20.15.18.36.27.30.10.25.2.18.3.15.18.
odstup %8,211,213,110,054,937,59,062,612,922,69,013,152,50,00,00,00,03,012,85,212,963,6
% poražených soupeřů86,468,257,569,09,130,878,38,776,571,251,741,416,7------------94,741,485,726,329,2
pořadí2023202420252026celkem
průměr11.223.021.214.616.9
medián1525181117
modus181015618
počet závodů545822
průměrný odstup od vítěze %19,50,022,025,818,8
průměrné % poražených soupeřů55,50,051,551,042,9
počet jízd108101644
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
4
50,0%
6
27,3%
čistých jízd5
50,0%
5
62,5%
6
60,0%
8
50,0%
24
54,5%