| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross individual |
1. | - | ||||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross |
7. | 9.65 | 17,7 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom final |
12. | 10.70 | 11,4 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom semifinal |
12. | 1.63 | 1,7 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom semifinal |
27. | 53.26 | 52,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
12. | 1.35 | 1,4 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom heat |
27. | 4.84 | 4,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross individual |
2. | 0.20 | 0,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross |
9. | 38.69 | 63,1 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1W slalom heat |
15. | 7.08 | 6,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
28. | 11.67 | 11,2 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom final |
8. | 4.93 | 4,9 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom final |
9. | 5.81 | 6,3 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
17. | 8.22 | 14,6 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom semifinal |
8. | 2.97 | 3,0 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom semifinal |
9. | 1.95 | 2,0 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom heat |
8. | - | |||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
9. | 4.54 | 5,1 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
27. | 4.78 | 6,9 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
30. | 27.73 | 38,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1W slalom heat |
24. | 11.73 | 10,7 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom heat |
28. | 10.83 | 10,6 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross |
8. | 32.66 | 48,5 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1W slalom final |
9. | 13.31 | 15,8 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross individual |
14. | 6.58 | 11,7 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1W slalom heat |
9. | 3.17 | 3,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1W slalom heat |
26. | 11.79 | 13,7 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1W slalom final |
7. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | WX1 slalom cross |
7. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1W slalom semifinal |
7. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1W slalom heat |
7. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1W slalom heat |
12. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1W slalom final |
5. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
8. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1W slalom semifinal |
5. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1W slalom heat |
5. | - | |||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | C1W slalom | 10. | 77.24 | 72,5 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1W slalom LX |
3. | 0.47 | 0,8 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | C1W slalom final |
4. | 7.08 | 6,7 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | C1W slalom semifinal |
9. | 2.99 | 2,7 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | K1W slalom semifinal |
21. | 55.46 | 53,6 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | C1W slalom heat |
4. | 1.84 | 1,7 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | K1W slalom heat |
7. | 5.23 | 5,3 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | WX1 slalom cross |
17. | 34.71 | 53,2 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom final |
10. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom semifinal |
10. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1W slalom semifinal |
11. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1W slalom heat |
11. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom heat |
10. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | WX1 slalom cross |
13. | 17.03 | 20,5 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | C1W slalom final |
5. | 4.32 | 4,0 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | C1W slalom semifinal |
4. | 2.02 | 1,9 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1W slalom semifinal |
30. | 56.85 | 57,1 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | C1W slalom heat |
1. | - | |||
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1W slalom heat |
4. | - | |||
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | WX1 slalom cross |
20. | 41.88 | 72,1 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | C1W slalom semifinal |
21. | 13.11 | 11,6 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | C1W slalom heat |
1. | - | |||
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | WX1 slalom cross |
6. | 27.39 | 37,7 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1W slalom heat |
13. | 7.39 | 8,0 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1W slalom heat |
14. | 15.04 | 15,1 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | WX1 slalom cross |
17. | 10.93 | 12,3 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | C1W slalom heat |
20. | 70.14 | 66,3 | - | |
| 06.11.2020 08.11.2020 |
WORLD CUP 2 Pau | Pau FRA | C1W slalom | 11. | 9.29 | 8,1 | - | |
| 16.10.2020 18.10.2020 |
WORLD CUP 1 Tacen | Tacen | K1W slalom | 6. | 4.36 | 5,2 | - | |
| 16.10.2020 18.10.2020 |
WORLD CUP 1 Tacen | Tacen | C1W slalom | 4. | 5.31 | 5,7 | - | |
| 18.09.2020 20.09.2020 |
Mistrovství Evropy 2020 Praha | USD Troja | K1W slalom | 20. | 105.31 | 93,4 | - | |
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | K1W slalom | 52. | 36/ | 23.85 | 25,3 | - |
| 28.08.2019 01.09.2019 |
WORLD CUP 4 Markkleeberg | USD Markkleeberg | C1W slalom | 20. | 14/ | 11.73 | 11,2 | - |
| 03.07.2019 07.07.2019 |
ME JUNIOR/U23 | Liptovský Mikuláš | K1W slalom U23 |
9. | 9.48 | 9,6 | - | |
| 03.07.2019 07.07.2019 |
ME JUNIOR/U23 | Liptovský Mikuláš | C1W slalom U23 |
1. | - | |||
| 27.06.2019 30.06.2019 |
WORLD CUP 3 Tacen | USD Tacen | K1W slalom | 30. | 101.79 | 108,1 | - | |
| 27.06.2019 30.06.2019 |
WORLD CUP 3 Tacen | USD Tacen | C1W slalom | 11. | 26.19 | 25,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 34 | 57 |
| DELASSUS Marjorie | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl 0 20.07.26/3 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | SP5 sl 19.09.24/3 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | SP1 sl 30.05.24/2 | SP1 sl 30.05.24/3 | sl 0 26.01.24 | sl 162 05.10.23 | sl 162 05.10.23/2 | sl 162 05.10.23/3 | sl 161 19.09.23 | sl 161 19.09.23/2 | sl 161 19.09.23/3 | sl 158 31.08.23 | sl 158 31.08.23/2 | sl 158 31.08.23/3 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 2 08.06.23/2 | sl ICF 1 01.06.23 | SP Pau 06.11.20 | SP Tacen 16.10.20 | ICF SP 4 28.08.19 | MEj 2023 03.07.19 | ICF SP 3 27.06.19 |
| pořadí | 7. | 27. | 15. | 1. | 5. | 8. | 24. | 5. | 9. | 14. | 9. | 7. | 12. | 17. | 2. | 5. | 10. | 4. | 9. | 4. | 12. | 9. | 10. | 1. | 4. | 5. | 1. | 21. | 20. | 11. | 4. | 20. | 1. | 11. |
| odstup % | 4,8 | 52,3 | 6,3 | 0,0 | 3,0 | 4,9 | 10,7 | 3,6 | 15,8 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 72,5 | 1,7 | 2,7 | 6,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,9 | 4,0 | 0,0 | 11,6 | 66,3 | 8,1 | 5,7 | 11,2 | 0,0 | 25,4 |
| % poražených soupeřů | 88,2 | 10,3 | 70,2 | 100,0 | 86,2 | 36,4 | 56,6 | 89,7 | 27,3 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 62,5 | 92,1 | 65,2 | 72,7 | 65,6 | 72,4 | --- | 100,0 | 89,7 | 55,6 | 100,0 | 28,6 | 20,8 | 52,4 | 76,9 | 50,0 | 100,0 | 69,7 |
| pořadí | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 10.7 | 7.5 | 8.3 | 9.5 | 11.2 | 9.5 |
| medián | 11 | 4 | 5 | 9 | 8 | 9 |
| modus | 1 | 4 | 4 | 2 | 5 | 1 |
| počet závodů | 3 | 2 | 12 | 8 | 9 | 34 |
| průměrný odstup od vítěze % | 12,2 | 6,9 | 7,9 | 9,1 | 11,3 | 9,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 73,2 | 64,7 | 63,6 | 7,8 | 62,8 | 51,2 |
| počet jízd | 6 | 4 | 24 | 16 | 18 | 68 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 12,5% | 0 0,0% | 4 11,8% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 0 0,0% | 14 58,3% | 8 50,0% | 11 61,1% | 36 52,9% |
| DELASSUS Marjorie | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 11.09.26/3 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl 0 20.07.26/3 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 26.01.24 | sl 162 05.10.23 | sl 162 05.10.23/2 | sl 161 19.09.23 | sl 161 19.09.23/2 | sl 158 31.08.23 | sl 158 31.08.23/2 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 | SP Tacen 16.10.20 | ME 18.09.20 | MEj 2023 03.07.19 | ICF SP 3 27.06.19 |
| pořadí | 5. | 3. | 12. | 28. | 17. | 8. | 9. | 28. | 26. | 3. | 7. | 21. | 9. | 11. | 4. | 30. | 13. | 14. | 6. | 20. | 9. | 30. |
| odstup % | 1,4 | 1,7 | 11,4 | 11,2 | 5,1 | 2,0 | 6,3 | 10,6 | 13,7 | 0,8 | 5,3 | 53,6 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 57,1 | 8,0 | 15,1 | 5,2 | 93,4 | 9,6 | 108,1 |
| % poražených soupeřů | 93,2 | 93,1 | --- | 49,1 | 73,8 | 75,0 | 27,3 | 49,1 | 39,0 | 92,3 | 88,0 | 13,0 | 84,6 | 65,5 | 90,3 | --- | 70,0 | 64,9 | 73,7 | 36,7 | 77,1 | 31,0 |
| pořadí | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 19.5 | 13.0 | 13.6 | 3.0 | 15.1 | 14.2 |
| medián | 9 | 6 | 11 | 3 | 12 | 11 |
| modus | 9 | 6 | 4 | 3 | 28 | 9 |
| počet závodů | 2 | 2 | 8 | 1 | 9 | 22 |
| průměrný odstup od vítěze % | 58,8 | 49,3 | 17,4 | 0,8 | 7,0 | 19,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 54,1 | 55,2 | 59,5 | 92,3 | 55,5 | 58,5 |
| počet jízd | 4 | 4 | 16 | 2 | 18 | 44 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% | 4 18,2% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% | 11 68,8% | 2 100,0% | 12 66,7% | 27 61,4% |
| DELASSUS Marjorie | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 7. | 1. | 9. | 2. | 17. | 30. | 27. | 8. | 14. | 7. | 8. | 17. | 13. | 20. | 6. | 17. |
| odstup % | 17,7 | 0,0 | 63,1 | 0,3 | 14,6 | 38,4 | 6,9 | 48,5 | 11,7 | 0,0 | 0,0 | 53,2 | 20,5 | 72,1 | 37,7 | 12,3 |
| % poražených soupeřů | 88,9 | 100,0 | 82,2 | 97,8 | 73,3 | 44,2 | 50,0 | 81,6 | 65,8 | --- | --- | 61,9 | 81,8 | 50,0 | 89,6 | 65,2 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 14.6 | 7.5 | 12.8 | 12.7 |
| medián | 17 | 7 | 9 | 9 |
| modus | 17 | 7 | 1 | 17 |
| počet závodů | 5 | 2 | 9 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 39,2 | 0,0 | 22,4 | 24,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 69,7 | 0,0 | 76,0 | 64,5 |
| počet jízd | 10 | 4 | 18 | 32 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 2 100,0% | 9 100,0% | 16 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 4 100,0% | 18 100,0% | 32 100,0% |