| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom heat |
40. | 34.02 | 33,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1W slalom heat |
35. | 21.41 | 19,1 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom heat |
36. | 12.50 | 13,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1W slalom heat |
31. | 13.29 | 12,1 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1W slalom heat |
19. | 11.85 | 13,6 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1W slalom heat |
36. | 13.79 | 13,5 | - | |
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1W slalom heat |
35. | 34.82 | 29,7 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1W slalom heat |
36. | 70.19 | 82,6 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal U23 |
28. | 60.99 | 59,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat U23 |
28. | 108.94 | 116,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal U23 |
22. | 25.64 | 24,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat U23 |
22. | 19.11 | 18,5 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | C1W slalom heat |
32. | 19.55 | 18,2 | - | ||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1W slalom heat |
31. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | C1W slalom heat |
33. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | C1W slalom heat |
32. | - | |||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | C1W slalom | 15. | 47.51 | 44,6 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | C1W slalom heat |
39. | 135.66 | 127,0 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1W slalom heat |
44. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom semifinal U23 |
25. | 25.42 | 26,4 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat U23 |
3. | 4.35 | 4,2 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom heat U23 |
12. | 78.26 | 80,9 | - | ||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1W slalom semifinal |
28. | 72.55 | 69,7 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1W slalom heat |
4. | 10.18 | 10,1 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | C1W slalom heat |
21. | 71.88 | 68,0 | - | |
| 06.11.2020 08.11.2020 |
WORLD CUP 2 Pau | Pau FRA | C1W slalom | 13. | 13.52 | 11,7 | - | |
| 16.10.2020 18.10.2020 |
WORLD CUP 1 Tacen | Tacen | C1W slalom | 10. | 23.18 | 24,8 | - | |
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | C1W slalom | 54. | 15/U23 | 41.80 | 41,6 | - |
| 27.06.2019 30.06.2019 |
WORLD CUP 3 Tacen | USD Tacen | C1W slalom | 33. | 127.31 | 123,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 29 |
| CORCORAN Michaela | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 04.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 0 26.01.24 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl ICF 1 01.06.23 | SP Pau 06.11.20 | SP Tacen 16.10.20 | ICF SP 3 27.06.19 |
| pořadí | 40. | 35. | 36. | 31. | 19. | 36. | 35. | 36. | 30. | 28. | 24. | 22. | 32. | 11. | 33. | 12. | 15. | 39. | 24. | 3. | 25. | 12. | 4. | 28. | 21. | 13. | 10. | 33. |
| odstup % | 33,8 | 19,1 | 13,4 | 12,1 | 13,6 | 13,5 | 29,7 | 82,6 | 116,3 | 59,5 | 18,5 | 24,5 | 18,2 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 44,6 | 127,0 | 0,0 | 4,2 | 26,4 | 80,9 | 10,1 | 69,7 | 68,0 | 11,7 | 24,8 | 123,5 |
| % poražených soupeřů | 23,5 | 27,7 | 35,2 | 43,4 | 53,8 | 28,6 | 17,1 | 2,8 | --- | 6,9 | 45,2 | 27,6 | 20,5 | --- | --- | --- | 41,7 | --- | 28,1 | 89,5 | 17,2 | 21,4 | 84,2 | 6,9 | 16,7 | 42,9 | 30,8 | 3,0 |
| pořadí | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 33.0 | 11.5 | 19.5 | 17.8 | 30.4 | 32.2 | 24.5 |
| medián | 33 | 10 | 21 | 12 | 30 | 35 | 25 |
| modus | 33 | 10 | 3 | 11 | 36 | 19 | 36 |
| počet závodů | 1 | 2 | 8 | 4 | 8 | 5 | 28 |
| průměrný odstup od vítěze % | 123,5 | 18,2 | 48,3 | 11,2 | 45,4 | 18,4 | 37,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 3,0 | 36,9 | 33,0 | 10,4 | 18,6 | 36,7 | 25,5 |
| počet jízd | 2 | 4 | 16 | 8 | 16 | 10 | 56 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 25,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 7,1% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% | 8 50,0% | 3 37,5% | 8 50,0% | 6 60,0% | 25 44,6% |