BETTERIDGE Lois, 0

CANregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross individual
54.   8.2616,4-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross
54.   45.4383,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
heat
31.   14.9314,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
45.   22.2622,9-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1W slalom
heat
33.   20.3318,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
53.   177.83171,0-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City WX1 slalom
cross
18.   43.6177,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1W slalom
heat
38.   13.5214,5-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
38.   9.5310,7-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross individual
24.   4.696,7-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross
29.   8.8612,3-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1W slalom
heat
18.   7.787,1-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
heat
27.   10.5710,3-
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross
6.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
semifinal
29.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
31.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
heat
29.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
27.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 C1W slalom
heat
44.   -
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1W slalom 20.   30.6230,3-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships C1W slalom 7.   25.0823,6-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1W slalom
LX
8.   3.085,5-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) WX1 slalom
cross
28.   34.7153,2-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) C1W slalom
heat
34.   36.7034,4-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1W slalom
heat
40.   38.8839,5-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
heat
46.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1W slalom
heat
51.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre WX1 slalom
cross
35.   17.0320,5-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell C1W slalom
heat
13.   17.7016,7-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell WX1 slalom
cross
27.   41.8872,1-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
heat
27.   62.2760,4-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1W slalom
heat
11.   22.4222,3-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1W slalom
heat
20.   33.2633,0-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen WX1 slalom
cross
11.   43.1776,0-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1W slalom
heat
24.   117.36112,5-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
heat
29.   24.5226,6-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja WX1 slalom
cross
49.   27.3937,7-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg WX1 slalom
cross
20.   10.9312,3-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1W slalom
heat
20.   18.5718,6-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1W slalom
heat
23.   80.6676,3-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1W slalom 70. 43/ 77.8282,6-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell C1W slalom 48. 30/ 29.8429,7-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 53. 35/ 30.1829,8-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 43. 30/ 32.5628,6-
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava K1W slalom 42. 31/ 26.1626,2-
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava C1W slalom 26. 18/ 124.65111,1-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre K1W slalom 35. 23/ 12.8913,0-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre C1W slalom 24. 18/ 31.4829,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103215|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103215|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
18 18         36
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

BETTERIDGE Loissl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP2 sl
06.06.24
sl 0
26.01.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
sl 125
07.09.19
ICF SP 2
20.06.19
Sp -1
13.06.19
pořadí31.33.38.18.20.29.44.7.34.31.13.11.24.23.43.26.24.
odstup %14,818,114,57,10,00,00,023,634,40,016,722,3112,576,328,6111,129,5
% poražených soupeřů41,231,931,567,9---------75,013,26,336,847,4---8,316,044,442,5
pořadí2019202320242026celkem
průměr31.022.725.030.026.4
medián2623203126
modus241171824
počet závodů364417
průměrný odstup od vítěze %56,443,75,913,630,0
průměrné % poražených soupeřů34,318,718,843,127,2
počet jízd6128834
lepší 1. jízda3
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
4
23,5%
čistých jízd1
16,7%
6
50,0%
3
37,5%
5
62,5%
15
44,1%

Kategorie K1W

BETTERIDGE Loissl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
SP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
sl 0
26.01.24
sl 0
26.01.24/2
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
sl 125
07.09.19
ICF SP 2
20.06.19
Sp -1
13.06.19
pořadí45.53.38.27.11.27.8.20.40.26.27.20.29.20.53.42.35.
odstup %22,9171,010,710,30,00,05,530,339,50,060,433,026,618,629,826,213,0
% poražených soupeřů25,41,939,350,9------73,132,122,051,916,113,630,048,610,318,026,1
pořadí2019202320242026celkem
průměr43.327.016.540.830.6
medián4226113827
modus352082720
počet závodů364417
průměrný odstup od vítěze %23,029,79,053,729,3
průměrné % poražených soupeřů18,130,426,329,427,0
počet jízd6128834
lepší 1. jízda1
33,3%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
17,6%
čistých jízd0
0,0%
7
58,3%
5
62,5%
4
50,0%
16
47,1%

Kategorie WX1

BETTERIDGE Loissl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
SP3 sl
13.06.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí54.54.18.29.24.6.28.35.27.11.49.20.
odstup %83,316,477,412,36,70,053,220,572,176,037,712,3
% poražených soupeřů1,91,971,746,255,8---35,748,531,670,6---58,7
pořadí202320242026celkem
průměr28.36.035.829.6
medián2762927
modus1165454
počet závodů61512
průměrný odstup od vítěze %45,30,039,239,0
průměrné % poražených soupeřů40,90,035,535,2
počet jízd1221024
lepší 1. jízda6
100,0%
1
100,0%
5
100,0%
12
100,0%
čistých jízd12
100,0%
2
100,0%
10
100,0%
24
100,0%