| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
55. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom semifinal |
24. | 27.57 | 28,6 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
24. | 6.06 | 6,8 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross |
24. | 34.68 | 53,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross individual |
30. | 9.15 | 14,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
49. | 59.72 | 62,4 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom heat |
33. | 29.39 | 29,7 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
30. | 16.06 | 15,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1W slalom heat |
27. | 14.32 | 15,0 | - | ||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
49. | - | ||||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1W slalom | 25. | 47.10 | 46,6 | - | ||
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1W slalom heat |
31. | 25.10 | 27,2 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1W slalom heat |
18. | 17.01 | 17,0 | - | |
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | K1W slalom | 46. | 34/ | 21.76 | 23,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| CHANG Chu-Han | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP2 sl 06.06.24 | sl 0 26.01.24 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 23. | 24. | 49. | 33. | 30. | 27. | 49. | 25. | 31. | 18. |
| odstup % | 6,8 | 28,6 | 62,4 | 29,7 | 15,3 | 15,0 | 0,0 | 46,6 | 27,2 | 17,0 |
| % poražených soupeřů | 63,9 | 17,9 | 7,7 | 23,8 | 40,8 | 46,9 | --- | 14,3 | 25,0 | 54,1 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 24.5 | 37.0 | 34.8 | 23.5 | 30.9 |
| medián | 18 | 25 | 30 | 23 | 27 |
| modus | 18 | 25 | 27 | 23 | 49 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 | 2 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,1 | 23,3 | 30,6 | 17,7 | 24,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,6 | 7,2 | 29,8 | 40,9 | 29,4 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 | 4 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 10,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 25,0% | 4 50,0% | 3 75,0% | 10 50,0% |
| CHANG Chu-Han | sl 0 20.07.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 |
| pořadí | 55. | 24. | 30. |
| odstup % | 77,4 | 53,1 | 14,7 |
| % poražených soupeřů | 10,0 | 54,0 | 42,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 27.0 | 55.0 | 36.3 |
| medián | 24 | 55 | 30 |
| modus | 24 | 55 | 24 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 33,9 | 77,4 | 48,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 48,0 | 10,0 | 35,3 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 1 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |