| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom semifinal |
15. | 4.85 | 5,1 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
15. | - | ||||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
37. | 22.00 | 21,2 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
46. | 15.54 | 17,4 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom final U-23 |
2. | 1.07 | 1,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
2. | 0.36 | 0,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
9. | 37.60 | 60,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal U-23 |
2. | 1.87 | 2,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
2. | - | ||||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
17. | 2.98 | 4,3 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
27. | 17.04 | 23,6 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom heat |
45. | 55.96 | 54,6 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1W slalom heat |
39. | 66.42 | 77,0 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom semifinal |
21. | 10.12 | 9,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
21. | 6.70 | 7,0 | - | |
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1W slalom heat |
14. | 6.19 | 7,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 16. | 8.56 | 9,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
12. | 86.67 | 171,1 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom final U23 |
9. | 8.89 | 9,1 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal U23 |
9. | 3.11 | 3,1 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat U23 |
9. | 4.93 | 5,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 individual |
27. | 0.38 | 0,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 |
27. | 49.18 | 96,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
11. | 2.37 | 4,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
18. | 38.55 | 62,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom semifinal U23 |
29. | 78.20 | 81,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
29. | - | |||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom final |
12. | 60.95 | 62,3 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom heat |
12. | 6.46 | 6,5 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
- | |||||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1W slalom heat |
23. | 13.18 | 13,8 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1W slalom semifinal |
23. | 11.24 | 12,1 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1W slalom heat |
23. | 8.95 | 9,8 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | WX1 slalom cross |
34. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1W slalom semifinal |
21. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1W slalom heat |
21. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
24. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
32. | - | ||||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom semifinal U23 |
30. | 57.97 | 62,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat U23 |
16. | 10.31 | 11,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross U23 |
34. | 37.03 | 58,8 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom semifinal U23 |
15. | 15.27 | 15,4 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom semifinal |
15. | 15.27 | 15,4 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat |
4. | 7.44 | 8,4 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat U23 |
4. | 3.93 | 4,3 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | WX1 slalom cross U23 |
8. | 47.34 | 89,9 | - | ||
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1W slalom heat |
29. | 57.77 | 57,8 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | WX1 slalom cross |
34. | 10.93 | 12,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 34 | 34 |
| GONI Leire | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | SP2 sl 06.06.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23/3 | MEj 2023 20.07.23/4 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 1. | 15. | 37. | 46. | 1. | 3. | 2. | 45. | 39. | 20. | 21. | 14. | 12. | 16. | 14. | 7. | 9. | 1. | 29. | 12. | 12. | 23. | 23. | 23. | 4. | 21. | 32. | 16. | 30. | 4. | 15. | 4. | 15. | 29. |
| odstup % | 0,0 | 5,1 | 21,2 | 17,4 | 0,0 | 2,0 | 1,1 | 54,6 | 77,0 | 7,0 | 9,7 | 7,7 | 171,1 | 9,3 | 5,5 | 3,1 | 9,1 | 0,0 | 81,1 | 6,5 | 62,3 | 13,8 | 9,8 | 12,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 11,1 | 62,1 | 8,4 | 15,4 | 4,3 | 15,4 | 57,8 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 51,7 | 32,1 | 26,2 | 100,0 | 93,1 | 90,9 | 17,0 | 7,3 | 63,5 | 31,0 | 69,0 | 89,6 | 86,2 | 58,1 | 79,3 | 27,3 | 100,0 | 3,4 | 73,8 | --- | 55,1 | 43,6 | 24,1 | --- | --- | --- | 37,5 | --- | 85,0 | 26,3 | 91,4 | 26,3 | 24,3 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.1 | 19.0 | 15.7 | 21.0 | 17.5 |
| medián | 15 | 21 | 14 | 15 | 15 |
| modus | 4 | 4 | 12 | 1 | 1 |
| počet závodů | 7 | 3 | 15 | 9 | 34 |
| průměrný odstup od vítěze % | 24,9 | 0,0 | 27,2 | 19,8 | 22,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 41,5 | 0,0 | 53,6 | 57,6 | 47,4 |
| počet jízd | 14 | 6 | 30 | 18 | 68 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 13,3% | 0 0,0% | 2 5,9% |
| čistých jízd | 9 64,3% | 4 66,7% | 20 66,7% | 14 77,8% | 47 69,1% |
| GONI Leire | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP2 sl 06.06.24 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 9. | 2. | 27. | 17. | 27. | 27. | 18. | 11. | 34. | 24. | 34. | 8. | 34. |
| odstup % | 60,3 | 0,6 | 23,6 | 4,3 | 96,8 | 0,8 | 62,7 | 4,3 | 0,0 | 0,0 | 58,8 | 89,9 | 12,3 |
| % poražených soupeřů | 83,3 | 97,9 | 50,0 | 69,2 | 7,1 | 7,1 | 66,7 | 80,4 | --- | --- | 26,7 | 75,0 | 28,3 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 25.3 | 29.0 | 20.8 | 13.8 | 20.9 |
| medián | 34 | 24 | 18 | 9 | 24 |
| modus | 34 | 24 | 27 | 2 | 27 |
| počet závodů | 3 | 2 | 4 | 4 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 53,7 | 0,0 | 41,2 | 22,2 | 31,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 43,3 | 0,0 | 40,3 | 75,1 | 45,5 |
| počet jízd | 6 | 4 | 8 | 8 | 26 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 13 100,0% |
| čistých jízd | 6 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% | 8 100,0% | 26 100,0% |