| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
12. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
27. | 3.56 | 7,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
40. | 8.52 | 9,9 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
47. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
46. | 21.37 | 23,7 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
35. | 3.73 | 5,7 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
35. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
36. | 10.27 | 11,2 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
15. | 3.51 | 6,9 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
26. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom heat |
46. | 21.48 | 28,8 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
34. | 54.69 | 120,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal U23 |
17. | 4.82 | 5,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal U23 |
23. | 13.75 | 15,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
17. | 3.15 | 4,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
23. | 9.02 | 10,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
34. | 3.89 | 9,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
8. | 12.14 | 23,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
16. | 2.03 | 4,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
33. | 11.66 | 12,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
34. | 7.93 | 9,5 | - | |
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1M slalom heat |
58. | 20.53 | 24,5 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | MX1 slalom cross |
35. | 45.69 | 84,1 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | MX1 slalom cross individual |
35. | 4.87 | 9,1 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1M slalom heat |
55. | 65.58 | 81,9 | - | ||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
30. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
50. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
51. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
37. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
29. | - | |||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | K1M slalom heat |
56. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom semifinal U23 |
25. | 8.92 | 10,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat U23 |
1. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat U23 |
20. | 23.73 | 27,3 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross U23 |
21. | - | |||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1M slalom heat U23 |
17. | 9.93 | 12,2 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | MX1 slalom cross U23 |
17. | 51.13 | 104,6 | - | ||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1M slalom heat |
15. | 11.78 | 13,7 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | MX1 slalom cross |
28. | 43.45 | 76,8 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1M slalom heat |
49. | 112.58 | 132,2 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1M slalom heat |
23. | 12.55 | 13,9 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | MX1 slalom cross |
29. | 17.06 | 20,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 4 | 22 |
| FEDORENKO Oleksandr | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 20. | 23. | 33. | 20. |
| odstup % | 10,9 | 15,3 | 12,8 | 27,3 |
| % poražených soupeřů | 47,2 | 24,1 | 45,8 | 26,9 |
| pořadí | 2023 | 2025 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 20.0 | 25.3 | 24.0 |
| medián | 20 | 23 | 20 |
| modus | 20 | 20 | 20 |
| počet závodů | 1 | 3 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,3 | 13,0 | 16,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 26,9 | 39,0 | 36,0 |
| počet jízd | 2 | 6 | 8 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 66,7% | 5 62,5% |
| FEDORENKO Oleksandr | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 40. | 46. | 36. | 46. | 6. | 17. | 34. | 58. | 55. | 20. | 37. | 26. | 1. | 25. | 17. | 15. | 49. | 23. |
| odstup % | 9,9 | 23,7 | 11,2 | 28,8 | 4,0 | 5,4 | 9,5 | 24,5 | 81,9 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 10,9 | 12,2 | 13,7 | 132,2 | 13,9 |
| % poražených soupeřů | 51,3 | 41,6 | 52,7 | 19,6 | 91,2 | 44,8 | 61,6 | 29,6 | 10,0 | --- | --- | --- | 100,0 | 38,5 | 52,9 | 57,6 | 2,0 | 51,1 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 21.7 | 27.7 | 34.0 | 42.0 | 30.6 |
| medián | 17 | 26 | 34 | 40 | 26 |
| modus | 1 | 20 | 6 | 46 | 17 |
| počet závodů | 6 | 3 | 5 | 4 | 18 |
| průměrný odstup od vítěze % | 30,5 | 0,0 | 25,1 | 18,4 | 21,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 50,4 | 0,0 | 47,4 | 41,3 | 39,1 |
| počet jízd | 12 | 6 | 10 | 8 | 36 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 8 66,7% | 3 50,0% | 6 60,0% | 5 62,5% | 22 61,1% |
| FEDORENKO Oleksandr | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 12. | 27. | 47. | 35. | 35. | 26. | 15. | 34. | 34. | 8. | 16. | 35. | 35. | 30. | 51. | 29. | 21. | 17. | 28. | 29. |
| odstup % | 101,8 | 7,8 | 66,7 | 41,2 | 5,7 | 78,6 | 6,9 | 120,7 | 9,1 | 23,3 | 4,0 | 9,1 | 84,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 104,6 | 76,8 | 20,6 |
| % poražených soupeřů | 85,7 | 65,3 | 34,3 | 51,4 | 51,4 | 51,9 | 73,1 | 25,0 | 25,0 | 91,6 | 81,9 | 33,3 | 33,3 | --- | --- | --- | 70,1 | 61,9 | 61,4 | 55,6 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 23.8 | 36.7 | 27.0 | 28.1 | 28.2 |
| medián | 21 | 30 | 34 | 27 | 29 |
| modus | 17 | 29 | 34 | 35 | 35 |
| počet závodů | 4 | 3 | 6 | 7 | 20 |
| průměrný odstup od vítěze % | 50,5 | 0,0 | 41,7 | 44,1 | 38,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 62,3 | 0,0 | 48,4 | 59,0 | 47,6 |
| počet jízd | 8 | 6 | 12 | 14 | 40 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 3 100,0% | 6 100,0% | 7 100,0% | 20 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 6 100,0% | 12 100,0% | 14 100,0% | 40 100,0% |