| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
18. | 21.35 | 43,1 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
22. | 3.14 | 6,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
47. | 10.15 | 11,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
40. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
45. | 20.70 | 22,9 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
40. | 4.21 | 6,5 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
40. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
46. | 15.64 | 17,1 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross individual |
48. | 8.52 | 13,8 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
48. | 34.09 | 51,7 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
62. | 64.62 | 73,2 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
56. | 20.44 | 22,5 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | MX1 slalom cross |
49. | 49.83 | 99,3 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom heat |
58. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | MX1 slalom cross |
72. | 23.24 | 30,3 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1M slalom heat |
30. | 12.73 | 15,0 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | MX1 slalom cross |
32. | 14.81 | 26,2 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1M slalom heat |
27. | 13.29 | 14,7 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | MX1 slalom cross |
31. | 17.06 | 20,6 | - | |
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom | 103. | 77/ | 70.94 | 84,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| TEMIRGALIEV Djanibek | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 161 19.09.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 47. | 45. | 46. | 62. | 56. | 28. | 30. | 27. |
| odstup % | 11,8 | 22,9 | 17,1 | 73,2 | 22,5 | 0,0 | 15,0 | 14,7 |
| % poražených soupeřů | 42,5 | 42,9 | 39,2 | 15,3 | 31,3 | 61,4 | 40,8 | 42,2 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 28.3 | 59.0 | 46.0 | 42.6 |
| medián | 28 | 56 | 46 | 45 |
| modus | 27 | 56 | 45 | 27 |
| počet závodů | 3 | 2 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 9,9 | 47,8 | 17,3 | 22,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 48,1 | 23,3 | 41,5 | 39,5 |
| počet jízd | 6 | 4 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 2 50,0% | 3 50,0% | 8 50,0% |
| TEMIRGALIEV Djanibek | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 05.06.25 | sl 161 19.09.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 18. | 22. | 40. | 40. | 40. | 48. | 48. | 49. | 72. | 32. | 31. |
| odstup % | 43,1 | 6,8 | 66,7 | 41,2 | 6,5 | 51,7 | 13,8 | 99,3 | 30,3 | 26,2 | 20,6 |
| % poražených soupeřů | 77,9 | 72,0 | 44,3 | 44,3 | 44,3 | 25,4 | 25,4 | 37,7 | 27,6 | 55,7 | 52,4 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 45.0 | 48.3 | 32.0 | 40.0 |
| medián | 32 | 48 | 40 | 40 |
| modus | 31 | 48 | 40 | 40 |
| počet závodů | 3 | 3 | 5 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,7 | 55,0 | 32,9 | 36,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 45,2 | 29,5 | 56,6 | 46,1 |
| počet jízd | 6 | 6 | 10 | 22 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% | 5 100,0% | 11 100,0% |
| čistých jízd | 6 100,0% | 6 100,0% | 10 100,0% | 22 100,0% |