| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
19. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
32. | 3.77 | 8,2 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom semifinal |
25. | 52.67 | 58,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
25. | 8.62 | 9,5 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
79. | 64.07 | 74,2 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
32. | 18.32 | 30,5 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
14. | 7.15 | 7,5 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
42. | 18.85 | 20,9 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
53. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom semifinal |
26. | 7.24 | 8,0 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom heat |
26. | 4.80 | 5,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
54. | 9.28 | 11,6 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom final U-23 |
8. | 8.65 | 9,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
48. | 6.72 | 12,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
48. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal U-23 |
8. | 3.29 | 3,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
8. | 6.28 | 7,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
64. | 56.11 | 70,9 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross individual |
59. | 13.33 | 24,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross |
59. | 42.41 | 73,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1M slalom heat |
47. | 10.92 | 11,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1M slalom heat |
53. | 9.78 | 11,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom final U23 |
11. | 9.57 | 10,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
63. | 8.84 | 17,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
63. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
11. | 0.17 | 0,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal U23 |
15. | 8.78 | 10,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
11. | 7.43 | 8,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
15. | 6.28 | 7,5 | - | |
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
25. | 9.30 | 10,5 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom heat |
47. | 65.90 | 71,5 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross individual |
57. | 25.91 | 42,0 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
57. | 34.09 | 51,7 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
35. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
43. | 12.47 | 12,5 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
45. | 13.49 | 14,8 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | MX1 slalom cross |
58. | 49.83 | 99,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1M slalom heat |
28. | 8.07 | 9,1 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1M slalom heat |
69. | 25.65 | 30,6 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | MX1 slalom cross |
23. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom semifinal |
16. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom semifinal |
36. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1M slalom heat |
16. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom heat |
36. | - | ||||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | C1M slalom semifinal |
27. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom heat |
45. | - | |||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | C1M slalom heat |
27. | - | |||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | MX1 slalom cross |
60. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom semifinal |
26. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | C1M slalom heat |
26. | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
46. | - | ||||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom heat |
64. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | C1M slalom heat |
55. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | MX1 slalom cross |
57. | 23.24 | 30,3 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | C1M slalom heat |
22. | 33.48 | 34,7 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1M slalom heat |
30. | 85.28 | 96,5 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | MX1 slalom cross |
39. | 47.05 | 88,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal U23 |
25. | 8.09 | 9,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat U23 |
8. | 5.99 | 6,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat U23 |
12. | 7.74 | 9,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross U23 |
63. | - | |||
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | K1M slalom heat |
31. | 13.18 | 15,5 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | C1M slalom heat |
34. | 36.80 | 40,6 | - | |
| 08.06.2023 11.06.2023 |
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja | Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja | MX1 slalom cross |
62. | 43.45 | 76,8 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | K1M slalom heat |
31. | 17.71 | 19,6 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | C1M slalom heat |
34. | 55.49 | 56,4 | - | |
| 01.06.2023 04.06.2023 |
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) | Augsburg | MX1 slalom cross |
53. | 17.06 | 20,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 27 | 46 |
| TRIPANO Manuel | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 29.09.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | SP4 sl 12.09.24 | SP4 sl 12.09.24/2 | SP3 sl 13.06.24 | SP3 sl 13.06.24/2 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 27. | 25. | 14. | 14. | 26. | 13. | 4. | 8. | 47. | 22. | 2. | 11. | 47. | 43. | 28. | 3. | 16. | 22. | 27. | 8. | 26. | 35. | 22. | 8. | 25. | 34. | 34. |
| odstup % | 9,5 | 58,8 | 7,5 | 5,7 | 8,0 | 7,7 | 3,6 | 9,8 | 11,7 | 8,2 | 0,2 | 10,7 | 71,5 | 12,5 | 9,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 34,7 | 6,9 | 9,0 | 40,6 | 56,4 |
| % poražených soupeřů | 62,9 | 17,2 | 80,0 | 81,2 | 13,8 | 76,5 | 89,7 | 36,4 | 23,3 | 64,4 | 96,6 | 9,1 | 6,1 | 39,1 | 57,8 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 35,8 | 30,0 | 73,1 | 17,2 | 15,4 | 17,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 26.3 | 17.0 | 28.6 | 16.4 | 21.9 |
| medián | 25 | 16 | 28 | 14 | 22 |
| modus | 34 | 3 | 47 | 14 | 8 |
| počet závodů | 6 | 6 | 7 | 8 | 27 |
| průměrný odstup od vítěze % | 24,6 | 0,0 | 17,7 | 13,8 | 14,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 31,5 | 0,0 | 42,3 | 57,2 | 34,9 |
| počet jízd | 12 | 12 | 14 | 16 | 54 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 8 66,7% | 10 83,3% | 9 64,3% | 12 75,0% | 39 72,2% |
| TRIPANO Manuel | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | SP4 sl 12.09.24 | SP3 sl 13.06.24 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl 157 15.08.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 79. | 42. | 54. | 64. | 53. | 26. | 15. | 25. | 45. | 69. | 7. | 36. | 15. | 16. | 34. | 30. | 12. | 31. | 31. |
| odstup % | 74,2 | 20,9 | 11,6 | 70,9 | 11,2 | 7,5 | 10,8 | 10,5 | 14,8 | 30,6 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 96,5 | 9,1 | 15,5 | 19,6 |
| % poražených soupeřů | 2,5 | 46,8 | 32,9 | 20,3 | 28,8 | 70,9 | 51,7 | 66,7 | 45,0 | 16,0 | --- | --- | --- | --- | 52,9 | 3,3 | 71,1 | 38,8 | 33,3 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 27.6 | 18.5 | 38.8 | 59.8 | 36.0 |
| medián | 31 | 15 | 26 | 54 | 31 |
| modus | 31 | 7 | 15 | 42 | 15 |
| počet závodů | 5 | 4 | 6 | 4 | 19 |
| průměrný odstup od vítěze % | 28,1 | 0,0 | 14,3 | 44,4 | 21,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,9 | 0,0 | 46,5 | 25,6 | 30,6 |
| počet jízd | 10 | 8 | 12 | 8 | 38 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 7 87,5% | 9 75,0% | 4 50,0% | 25 65,8% |
| TRIPANO Manuel | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP3 sl 13.06.24 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl 157 15.08.23 | sl ICF 2 08.06.23 | sl ICF 1 01.06.23 |
| pořadí | 19. | 32. | 32. | 53. | 48. | 48. | 59. | 59. | 63. | 63. | 57. | 57. | 35. | 58. | 23. | 60. | 57. | 39. | 63. | 62. | 53. |
| odstup % | 101,8 | 8,2 | 30,5 | 91,7 | 82,1 | 12,5 | 73,7 | 24,1 | 91,7 | 17,5 | 51,7 | 42,0 | 62,8 | 99,3 | 0,0 | 0,0 | 30,3 | 88,9 | 0,0 | 76,8 | 20,6 |
| % poražených soupeřů | 76,6 | 58,7 | 55,7 | 31,6 | 38,2 | 38,2 | 19,4 | 15,9 | 25,3 | 25,3 | 11,1 | 11,1 | 58,0 | 26,0 | --- | --- | 42,9 | 34,5 | 7,5 | 12,9 | 17,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 54.8 | 41.5 | 56.4 | 38.7 | 49.5 |
| medián | 57 | 23 | 58 | 32 | 57 |
| modus | 39 | 23 | 57 | 32 | 57 |
| počet závodů | 5 | 2 | 8 | 6 | 21 |
| průměrný odstup od vítěze % | 43,3 | 0,0 | 57,9 | 54,5 | 47,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,1 | 0,0 | 24,0 | 49,8 | 28,9 |
| počet jízd | 10 | 4 | 16 | 12 | 42 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 2 100,0% | 8 100,0% | 6 100,0% | 21 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 4 100,0% | 16 100,0% | 12 100,0% | 42 100,0% |