RIVARD Mael, 0

CANregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
64.   14.5218,1-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
56.   19.4221,2-
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
46.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
67.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
53.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
54.   -
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1M slalom 23.   17.8419,3-
26.01.2024
28.01.2024
0 Oceania Canoe Slalom Championships K1M slalom
LX
15.   7.1114,1-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) MX1 slalom
cross
37.   37.7460,6-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1M slalom
heat
42.   18.9821,3-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
heat
87.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
60.   23.2430,3-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
semifinal U23
31.   14.3817,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat U23
7.   4.865,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross U23
65.   -
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1M slalom
heat
32.   71.3683,0-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1M slalom
heat
44.   59.4169,8-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja MX1 slalom
cross
49.   43.4576,8-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg MX1 slalom
cross
44.   17.0620,6-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg K1M slalom
heat
44.   120.85133,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103251|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103251|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13           13
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

RIVARD Maelsl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
SP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
sl 0
26.01.24
sl 0
26.01.24/2
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí64.56.37.54.15.23.42.57.7.31.32.44.44.
odstup %18,121,20,00,014,119,321,30,05,717,683,069,8133,6
% poražených soupeřů20,325,7------64,160,730,520,084,223,16,112,24,4
pořadí202320242026celkem
průměr36.732.360.038.9
medián42235642
modus44155644
počet závodů74213
průměrný odstup od vítěze %47,38,319,731,1
průměrné % poražených soupeřů25,831,223,027,0
počet jízd148426
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
7,7%
čistých jízd8
57,1%
5
62,5%
2
50,0%
15
57,7%

Kategorie MX1

RIVARD MaelSP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí46.53.37.60.65.49.44.
odstup %0,00,060,630,30,076,820,6
% poražených soupeřů------34,539,84,531,431,7
pořadí20232024celkem
průměr51.049.550.6
medián494649
modus374637
počet závodů527
průměrný odstup od vítěze %37,70,026,9
průměrné % poražených soupeřů28,40,020,3
počet jízd10414
lepší 1. jízda5
100,0%
2
100,0%
7
100,0%
čistých jízd10
100,0%
4
100,0%
14
100,0%