DA SILVA Kaua, 0

BRAregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
28.   50.43101,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
41.   6.8715,0-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
semifinal
23.   13.9215,5-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
heat
23.   9.019,9-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
62.   40.0066,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
heat
28.   13.1813,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
59.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
semifinal
21.   5.055,6-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
heat
21.   6.657,9-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
61.   11.0617,0-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
61.   29.1941,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1M slalom
heat
35.   10.3010,6-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1M slalom
heat
37.   6.607,1-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross individual
44.   14.1121,9-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross
44.   31.6746,4-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1M slalom
semifinal
26.   16.6216,2-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1M slalom
heat
26.   9.569,2-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross individual
43.   7.9215,7-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross
43.   41.7171,6-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 C1M slalom
heat
19.   6.808,9-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 C1M slalom
semifinal
25.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 C1M slalom
heat
25.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
70.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1M slalom
semifinal
24.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1M slalom
heat
24.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1M slalom
semifinal
27.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 C1M slalom
heat
27.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 C1M slalom
heat
31.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg C1M slalom
heat
32.   -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) C1M slalom
heat
30.   11.5212,1-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) MX1 slalom
cross
43.   37.7460,6-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1M slalom
heat
33.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
62.   23.2430,3-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
semifinal U23
16.   4.174,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
heat U23
5.   5.296,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross U23
57.   -
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1M slalom
semifinal
18.   10.1011,2-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1M slalom
heat
10.   6.206,4-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen MX1 slalom
cross
18.   10.2611,4-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1M slalom
heat
24.   11.4012,6-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1M slalom
heat
16.   10.1110,3-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell C1M slalom 56. 3/U23 21.3523,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103255|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103255|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  27         27
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

DA SILVA Kauasl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.09.25
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
SP5 sl
19.09.24
SP5 sl
19.09.24/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 3
15.06.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí30.23.28.25.21.35.37.27.26.19.8.25.21.24.8.27.31.12.30.13.5.16.10.18.24.16.
odstup %9,915,513,77,95,610,67,19,216,28,90,00,00,00,00,00,00,00,012,10,06,14,66,411,212,610,3
% poražených soupeřů58,624,158,565,231,045,240,039,513,860,9------------------------37,077,484,648,352,641,441,062,5
pořadí2023202420252026celkem
průměr16.519.527.327.021.5
medián1621262523
modus16819218
počet závodů884626
průměrný odstup od vítěze %7,90,010,310,66,5
průměrné % poražených soupeřů55,60,038,647,133,9
počet jízd161681252
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd11
68,8%
11
68,8%
6
75,0%
8
66,7%
36
69,2%

Kategorie MX1

DA SILVA Kauasl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
SP4 sl
12.09.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
sl ICF 3
15.06.23
pořadí28.41.62.59.61.61.44.44.43.43.70.43.62.57.18.
odstup %101,815,066,791,741,217,046,421,971,615,70,060,630,30,011,4
% poražených soupeřů64,946,712,923,714,314,320,420,422,222,2---23,637,816,456,4
pořadí2023202420252026celkem
průměr45.070.043.552.049.1
medián4370435944
modus1870436143
počet závodů414615
průměrný odstup od vítěze %25,60,038,955,639,4
průměrné % poražených soupeřů33,60,021,329,526,4
počet jízd8281230
lepší 1. jízda4
100,0%
1
100,0%
4
100,0%
6
100,0%
15
100,0%
čistých jízd8
100,0%
2
100,0%
8
100,0%
12
100,0%
30
100,0%