ZHANG Peng, 0

CHNregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
semifinal
28.   109.36122,1-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
heat
28.   5.546,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
heat
32.   14.7615,4-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 22.   4.384,8-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
53.   6.6016,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
semifinal
19.   4.845,3-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
heat
19.   6.647,9-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1M slalom
heat
22.   6.616,8-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1M slalom
heat
25.   9.2211,8-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1M slalom
heat
53.   14.6615,7-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 C1M slalom
heat
25.   11.0612,0-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 C1M slalom
heat
62.   58.6958,9-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 C1M slalom
heat
33.   8.789,9-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1M slalom
semifinal
26.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1M slalom
heat
26.   -
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1M slalom
semifinal
13.   8.219,1-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1M slalom
heat
4.   1.581,6-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen MX1 slalom
cross
13.   8.379,3-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1M slalom
heat
28.   13.1614,5-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1M slalom
heat
22.   14.9515,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103257|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103257|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  19         19
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

ZHANG Pengsl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.09.25
sl 86
26.06.25
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 3
15.06.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
pořadí19.28.32.53.22.24.19.22.25.53.25.62.33.6.26.4.13.28.22.
odstup %6,1122,115,416,44,87,95,36,811,815,712,058,99,90,00,01,69,114,515,2
% poražených soupeřů74,36,952,335,073,466,737,966,153,813,351,011,650,090,613,884,258,630,847,5
pořadí202320252026celkem
průměr16.543.327.127.2
medián13332425
modus4251922
počet závodů64919
průměrný odstup od vítěze %6,724,121,917,6
průměrné % poražených soupeřů54,331,551,848,3
počet jízd1281838
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
22,2%
2
10,5%
čistých jízd8
66,7%
4
50,0%
14
77,8%
26
68,4%