KETTLE James, 0

GBRregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 37.   7.288,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
39.   4.6711,6-
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava C1M slalom 12.   13.1814,0-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 88.   61.0867,2-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
48.   7.6615,4-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) C1M slalom
heat
33.   13.2013,9-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1M slalom
heat
34.   -
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell C1M slalom
semifinal
22.   11.4112,0-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell C1M slalom
heat
7.   8.378,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
semifinal U23
17.   5.085,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
heat U23
5.   2.322,7-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
semifinal U23
15.   11.5612,4-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
heat U23
9.   2.953,5-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1M slalom
heat
35.   58.6664,7-
01.06.2023
04.06.2023
0 ICF Světový pohár #1 - Augsburg (GER) Augsburg C1M slalom
heat
41.   207.18210,4-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš C1M slalom
Jun
26.   18.3618,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103266|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103266|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  16         16
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

KETTLE Jamessl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
31.07.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl 158
31.08.23/2
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 1
01.06.23
MEj 2023
03.07.19
pořadí39.37.12.48.88.33.14.7.22.5.17.9.15.35.41.26.
odstup %11,68,014,015,467,213,90,08,712,02,75,73,512,464,7210,418,8
% poražených soupeřů52,554,465,652,511,230,475,580,027,684,644,842,926,312,8---16,7
pořadí2019202320252026celkem
průměr26.019.868.029.328.0
medián2615483722
modus26548125
počet závodů1102316
průměrný odstup od vítěze %18,833,441,311,229,3
průměrné % poražených soupeřů16,742,531,957,542,4
počet jízd2204632
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
2
100,0%
3
100,0%
6
37,5%
čistých jízd1
50,0%
12
60,0%
1
25,0%
2
33,3%
16
50,0%