BARAT Andy, 0

COMregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
66.   13.0920,1-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
66.   29.1941,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
53.   17.4719,1-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross individual
47.   12.1023,7-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross
47.   44.0178,6-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1M slalom
heat
48.   50.4267,7-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross individual
45.   15.6724,3-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross
45.   31.6746,4-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1M slalom
heat
66.   142.05151,8-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross individual
47.   10.6221,1-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross
47.   41.7171,6-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 K1M slalom
heat
57.   31.4243,5-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
40.   26.2529,7-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
62.   14.8924,2-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
62.   34.0951,7-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
67.   38.4642,3-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
68.   38.5662,8-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
59.   49.8399,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1M slalom
heat
70.   38.6646,2-
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
56.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
65.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
49.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
68.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg MX1 slalom
cross
73.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1M slalom
heat
55.   -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) MX1 slalom
cross
30.   37.7460,6-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1M slalom
heat
56.   78.5588,3-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
heat
70.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
66.   23.2430,3-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1M slalom
heat
29.   81.8492,6-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell MX1 slalom
cross
49.   47.0588,9-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
    -
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1M slalom
heat
29.   33.8739,4-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1M slalom
heat
36.   22.8726,9-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja MX1 slalom
cross
59.   43.4576,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103273|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103273|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
15           15
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

BARAT Andysl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
04.09.25
sl 0
28.08.25
sl 86
26.06.25
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
SP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 2
08.06.23
pořadí53.48.66.57.40.67.70.35.68.25.56.40.29.29.36.
odstup %19,167,7151,843,529,742,346,20,00,00,088,30,092,639,426,9
% poražených soupeřů29,716,1---6,745,817,514,8---------6,844,36,715,228,6
pořadí2023202420252026celkem
průměr38.042.760.050.547.9
medián3635664848
modus2925404829
počet závodů535215
průměrný odstup od vítěze %49,40,062,743,443,2
průměrné % poražených soupeřů20,30,017,022,915,5
počet jízd10610430
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd6
60,0%
3
50,0%
5
50,0%
3
75,0%
17
56,7%

Kategorie MX1

BARAT Andysl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
SP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 2
08.06.23
pořadí66.66.47.47.45.45.47.47.62.62.68.59.56.49.73.30.66.49.59.
odstup %41,220,178,623,746,424,371,621,151,724,262,899,30,00,00,060,630,388,976,8
% poražených soupeřů7,17,111,511,518,518,514,814,83,23,217,324,7---------47,333,717,217,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr51.059.354.456.554.9
medián4956474756
modus3049454747
počet závodů438419
průměrný odstup od vítěze %64,20,050,240,943,2
průměrné % poražených soupeřů28,80,014,49,314,1
počet jízd8616838
lepší 1. jízda4
100,0%
3
100,0%
8
100,0%
4
100,0%
19
100,0%
čistých jízd8
100,0%
6
100,0%
16
100,0%
8
100,0%
38
100,0%