SORRIBES Laia, 0

ESPregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
final
9.   5.856,2-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross
23.   45.4383,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross individual
40.   11.5923,1-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
semifinal
9.   1.721,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
9.   2.132,2-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross individual
45.   3.375,6-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross
45.   38.6963,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
44.   58.1655,9-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City WX1 slalom
cross
15.   43.6177,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
semifinal
14.   4.384,5-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
14.   7.248,1-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
heat
29.   10.9510,7-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross individual
8.   4.658,3-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1W slalom
final
10.   16.2719,9-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross
28.   8.3712,4-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1W slalom
heat
10.   1.551,8-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross individual
23.   5.879,5-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross
30.   11.0216,9-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
semifinal
26.   14.8914,3-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
heat
26.   6.987,3-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1W slalom
semifinal
26.   56.8553,3-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1W slalom
heat
26.   7.877,4-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 WX1 slalom
cross individual
41.   5.6010,0-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 WX1 slalom
cross
41.   35.2654,5-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 K1W slalom
heat
40.   56.2169,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 7.   6.076,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
10.   5.8511,5-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross
16.   28.1239,1-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
20.   9.509,6-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross individual
28.   7.0410,6-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
final
7.   2.552,5-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
7.   0.270,3-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross individual
43.   3.245,6-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross
43.   36.0456,4-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 WX1 slalom
cross
15.   1.653,1-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1W slalom
heat
13.   7.197,5-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
semifinal
15.   5.856,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy WX1 slalom
cross individual
7.   2.193,8-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy WX1 slalom
cross
13.   40.2367,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
heat
15.   13.2614,5-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 WX1 slalom
cross
38.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
semifinal
27.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
heat
27.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea WX1 slalom
cross
22.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
semifinal
30.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
heat
30.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross
15.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
13.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg WX1 slalom
cross
53.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1W slalom
heat
33.   -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1W slalom
heat
33.   17.5217,8-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
semifinal
23.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
heat
23.   -
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
final
7.   5.595,6-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
semifinal
4.   4.274,3-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
heat
16.   1.371,3-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
semifinal
24.   10.9610,7-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
heat
9.   6.597,1-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja WX1 slalom
cross
20.   27.3937,7-
06.11.2020
08.11.2020
WORLD CUP 2 Pau Pau FRA K1W slalom 23.   84.4779,3-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1W slalom 19. 14/ 8.819,3-
28.08.2019
01.09.2019
WORLD CUP 4 Markkleeberg USD Markkleeberg K1W slalom 42. 27/ 63.2866,4-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš K1W slalom
U23
15.   13.5513,7-
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava K1W slalom 11. 6/ 8.308,3-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre K1W slalom 37. 25/ 15.0515,1-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1W slalom 29. 20/ 3.333,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103278|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103278|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
43           43
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

SORRIBES Laiasl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
11.09.26/3
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 86
26.06.25
sl 0
12.06.25
sl 0
12.06.25/2
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP5 sl
19.09.24/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl 158
31.08.23
sl 158
31.08.23/2
sl 158
31.08.23/3
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 2
08.06.23/2
SP Pau
06.11.20
ICF SP 4
28.08.19
MEj 2023
03.07.19
ICF SP 2
20.06.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
pořadí8.4.9.44.28.14.29.9.10.21.26.10.26.40.10.7.20.3.7.13.27.15.10.27.15.30.13.13.33.4.23.16.4.7.9.24.23.42.15.11.37.29.
odstup %2,21,86,255,98,14,510,71,819,97,314,37,453,369,511,56,69,60,32,57,514,56,30,00,00,00,00,00,017,80,00,01,34,35,67,110,779,366,413,78,315,13,2
% poražených soupeřů88,189,727,318,955,753,647,280,518,261,513,879,110,77,191,594,554,895,950,075,533,351,7------------------36,094,224,151,689,733,380,020,718,56,860,080,021,730,0
pořadí201920202023202420252026celkem
průměr26.823.015.018.017.317.218.2
medián2923913151015
modus11234137910
počet závodů518613942
průměrný odstup od vítěze %21,379,35,90,016,212,413,2
průměrné % poražených soupeřů39,718,553,70,055,353,243,9
počet jízd1021612261884
lepší 1. jízda2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
15,4%
0
0,0%
4
9,5%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
12
75,0%
7
58,3%
16
61,5%
14
77,8%
50
59,5%

Kategorie WX1

SORRIBES Laiasl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
04.09.26/2
sl 0
20.07.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
12.06.25/2
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
sl ICF 2
08.06.23
pořadí23.40.45.45.15.28.8.30.23.41.41.16.28.43.43.15.7.13.38.22.15.53.20.
odstup %83,323,163,15,677,412,48,316,99,554,510,039,110,656,45,63,13,867,30,00,00,00,037,7
% poražených soupeřů59,327,82,22,276,728,981,642,056,02,42,462,532,58,78,767,483,366,7------------60,4
pořadí2023202420252026celkem
průměr20.032.027.329.128.3
medián2022282828
modus2015414515
počet závodů1411723
průměrný odstup od vítěze %37,70,025,139,025,5
průměrné % poražených soupeřů60,40,039,339,833,6
počet jízd28221446
lepší 1. jízda1
100,0%
4
100,0%
11
100,0%
7
100,0%
23
100,0%
čistých jízd2
100,0%
8
100,0%
22
100,0%
14
100,0%
46
100,0%