CHOURRAUT Maialen, 0

ESPregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
final
6.   5.596,0-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross individual
8.   2.985,9-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross
25.   45.4383,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
semifinal
6.   3.003,2-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
6.   4.404,5-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross individual
42.   3.455,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross
42.   38.6963,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
29.   12.2111,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
final
7.   4.995,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City WX1 slalom
cross
26.   43.6177,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
semifinal
7.   1.781,8-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
7.   2.963,3-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
final
5.   4.464,5-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross
15.   27.7338,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross individual
23.   4.506,5-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
heat
5.   2.522,5-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1W slalom
final
3.   2.242,7-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross individual
7.   4.377,8-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross
17.   32.6648,5-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1W slalom
heat
3.   1.001,2-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross
4.   16.0124,5-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
final
5.   5.225,2-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross individual
17.   4.347,0-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
semifinal
5.   1.841,8-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
heat
5.   9.479,9-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final WX1 slalom
cross individual
28.   8.6812,5-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final WX1 slalom
cross
31.   30.0042,9-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1W slalom
semifinal
30.   -
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1W slalom
heat
30.   11.8611,1-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 WX1 slalom
cross
4.   9.2114,2-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 WX1 slalom
cross individual
17.   4.347,7-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 K1W slalom
heat
19.   7.729,6-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross individual
10.   2.824,2-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
13.   7.097,2-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross
15.   28.1239,1-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross
3.   7.3311,5-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
15.   4.033,8-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross individual
25.   7.1312,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1W slalom
final
7.   2.752,9-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 WX1 slalom
cross
9.   1.082,0-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1W slalom
heat
7.   -
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
final
6.   5.606,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
semifinal
6.   0.810,9-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy WX1 slalom
cross
5.   8.7514,6-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy WX1 slalom
cross individual
5.   1.622,8-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
heat
6.   7.237,9-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
final
1.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 WX1 slalom
cross
19.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
semifinal
1.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
heat
1.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
final
2.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
semifinal
2.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
2.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
37.   -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1W slalom
semifinal
15.   7.877,6-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) WX1 slalom
cross
19.   34.7153,2-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1W slalom
heat
34.   18.0118,3-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
semifinal
15.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre WX1 slalom
cross
6.   17.0320,5-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
heat
15.   -
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
final
4.   1.011,0-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
semifinal
1.   -
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell WX1 slalom
cross
4.   12.1720,9-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
heat
10.   -
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
semifinal
27.   12.0311,8-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1W slalom
heat
11.   5.405,9-
08.06.2023
11.06.2023
70 ICF Světový pohár #2 - Praha Troja Kanoistický areál, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja WX1 slalom
cross
12.   -
06.11.2020
08.11.2020
WORLD CUP 2 Pau Pau FRA K1W slalom 5.   13.7312,9-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1W slalom 10. 2/VM 53.8457,1-
28.08.2019
01.09.2019
WORLD CUP 4 Markkleeberg USD Markkleeberg K1W slalom 7. 3/VM 7.638,0-
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava K1W slalom 5. 4/VM 2.732,7-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre K1W slalom 5. 1/VM 6.917,0-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1W slalom 12. 4/VM 9.419,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103279|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103279|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
45           45
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

CHOURRAUT Maialensl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
11.09.26/3
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl 0
20.07.26/3
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
29.09.25/3
sl 0
04.09.25
sl 0
28.08.25
sl 86
26.06.25
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl 0
05.06.25/2
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
sl ME
14.05.25/3
SP5 sl
19.09.24
SP5 sl
19.09.24/2
SP5 sl
19.09.24/3
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP3 sl
13.06.24/3
SP2 sl
06.06.24
sl 162
05.10.23
sl 162
05.10.23/2
sl 161
19.09.23
sl 161
19.09.23/2
sl 158
31.08.23
sl 158
31.08.23/2
sl 158
31.08.23/3
sl ICF 2
08.06.23
sl ICF 2
08.06.23/2
SP Pau
06.11.20
ICF SP 4
28.08.19
ICF SP 2
20.06.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
pořadí15.9.6.29.7.6.7.6.5.8.3.28.2.5.19.19.13.15.1.7.15.3.6.9.2.1.4.2.2.37.34.15.16.15.10.1.4.11.27.5.7.5.5.12.
odstup %4,53,26,011,73,31,85,42,54,51,22,79,91,85,211,19,67,23,80,02,97,90,96,30,00,00,00,00,00,00,018,37,60,00,00,00,01,05,911,812,98,02,77,09,0
% poražených soupeřů76,372,454,547,290,282,145,590,663,682,981,848,196,663,658,157,171,471,4100,045,564,193,154,5---------------------34,039,171,251,771,0100,066,775,010,385,286,492,091,372,5
pořadí201920202023202420252026celkem
průměr7.35.014.88.111.19.210.4
medián55152777
modus551521565
počet závodů4197121144
průměrný odstup od vítěze %6,712,95,00,05,54,34,5
průměrné % poražených soupeřů85,685,257,70,068,671,658,1
počet jízd821814242288
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
4,5%
čistých jízd4
50,0%
0
0,0%
12
66,7%
10
71,4%
14
58,3%
17
77,3%
57
64,8%

Kategorie WX1

CHOURRAUT Maialensl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
04.09.26/2
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
12.06.25/2
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl ICF 2
08.06.23
pořadí25.8.42.42.26.15.23.17.7.4.17.31.28.4.17.15.10.3.25.9.5.5.19.19.6.4.12.
odstup %83,35,963,15,777,438,46,548,57,824,57,042,912,514,27,739,14,211,512,32,02,814,60,053,220,520,90,0
% poražených soupeřů55,687,08,98,958,373,157,757,984,294,068,021,128,992,761,065,077,595,747,881,488,988,9---57,192,492,177,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr10.319.013.322.816.2
medián619102315
modus4194424
počet závodů4113927
průměrný odstup od vítěze %23,70,015,037,423,2
průměrné % poražených soupeřů79,70,070,154,663,7
počet jízd82261854
lepší 1. jízda4
100,0%
1
100,0%
13
100,0%
9
100,0%
27
100,0%
čistých jízd8
100,0%
2
100,0%
26
100,0%
18
100,0%
54
100,0%