MINAZOVA Alsu, 1998

RUSregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross individual
43.   12.3024,5-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross
43.   45.4383,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
semifinal
23.   13.2713,0-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
semifinal
27.   10.6811,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
heat
23.   5.705,7-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
27.   6.957,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross individual
34.   9.7416,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross
34.   38.6963,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1W slalom
heat
28.   13.5112,0-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
38.   28.1727,1-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City WX1 slalom
cross
61.   43.6177,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1W slalom
semifinal
23.   9.719,9-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1W slalom
heat
23.   5.185,6-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
31.   7.678,6-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross individual
30.   5.227,5-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross
32.   27.7338,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1W slalom
heat
29.   13.0611,9-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
heat
54.   167.08163,0-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1W slalom
final
2.   4.394,0-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross individual
47.   7.4712,0-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith WX1 slalom
cross
47.   34.6853,1-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1W slalom
semifinal
2.   4.443,9-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
semifinal
16.   6.786,5-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1W slalom
heat
2.   6.516,4-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
heat
16.   9.8610,3-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 C1W slalom
heat
29.   10.889,7-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross individual
39.   21.8237,7-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross
39.   36.0456,4-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 WX1 slalom
cross
32.   6.9113,0-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 C1W slalom
heat
16.   7.097,1-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy C1W slalom
semifinal
24.   24.5124,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
semifinal
24.   14.9316,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy WX1 slalom
cross individual
23.   6.4211,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
heat
24.   11.8312,9-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy C1W slalom
heat
24.   35.0035,8-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy WX1 slalom
cross
28.   40.2367,3-
06.11.2020
08.11.2020
WORLD CUP 2 Pau Pau FRA K1W slalom 18.   66.1662,1-
06.11.2020
08.11.2020
WORLD CUP 2 Pau Pau FRA C1W slalom 9.   75.3465,3-
16.10.2020
18.10.2020
WORLD CUP 1 Tacen Tacen K1W slalom 20.   55.1165,6-
16.10.2020
18.10.2020
WORLD CUP 1 Tacen Tacen C1W slalom 12.   14.3015,3-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1W slalom 34. 25/ 14.7515,6-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell C1W slalom 24. 19/ 16.1516,1-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 43. 30/ 18.2618,1-
07.09.2019
08.09.2019
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 9. 9/ 27.8324,4-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre K1W slalom 45. 30/ 34.9335,1-
13.06.2019
16.06.2019
WORLD CUP 1 London Lee Valley White Water Centre C1W slalom 8. 7/ 17.9116,8-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA K1W slalom 39. 26/ 57.9055,2-
30.05.2019
02.06.2019
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau Pau FRA C1W slalom 17. 15/ 35.3132,1-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103298|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103298|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
15 19         34
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

MINAZOVA Alsusl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
29.09.25/3
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP Pau
06.11.20
SP Tacen
16.10.20
sl 125
07.09.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
pořadí9.23.28.17.23.29.26.10.2.29.16.28.24.9.12.9.8.17.
odstup %5,713,012,05,69,911,96,43,94,09,77,135,824,065,315,324,416,832,1
% poražených soupeřů84,324,142,670,424,147,249,069,090,939,165,922,920,761,915,484,082,556,8
pořadí2019202020252026celkem
průměr11.310.519.321.517.7
medián99242317
modus892239
počet závodů327618
průměrný odstup od vítěze %24,440,313,09,716,8
průměrné % poražených soupeřů74,438,751,148,852,8
počet jízd64141236
lepší 1. jízda3
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
27,8%
čistých jízd1
16,7%
2
50,0%
10
71,4%
8
66,7%
21
58,3%

Kategorie K1W

MINAZOVA Alsusl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP Pau
06.11.20
SP Tacen
16.10.20
sl 125
07.09.19
Sp -1
13.06.19
ME 2019
30.05.19
pořadí26.27.38.31.54.30.16.26.24.18.20.43.45.39.
odstup %7,111,327,18,6163,010,36,512,916,062,165,618,135,155,2
% poražených soupeřů57,610,330,250,8---44,248,335,920,737,0---27,64,35,0
pořadí2019202020252026celkem
průměr42.319.024.035.231.2
medián4318243127
modus3918162626
počet závodů324514
průměrný odstup od vítěze %36,163,911,443,435,6
průměrné % poražených soupeřů12,318,537,329,826,6
počet jízd6481028
lepší 1. jízda3
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
4
50,0%
6
60,0%
11
39,3%

Kategorie WX1

MINAZOVA Alsusl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
04.09.26/2
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
12.06.25/2
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
pořadí43.43.34.34.61.32.30.47.47.39.39.32.23.28.
odstup %83,324,563,116,177,438,47,553,112,056,437,713,011,067,3
% poražených soupeřů22,222,226,726,7---40,444,28,08,017,417,427,938,925,0
pořadí20252026celkem
průměr36.439.638.0
medián393434
modus393432
počet závodů7714
průměrný odstup od vítěze %35,844,340,1
průměrné % poražených soupeřů20,426,123,2
počet jízd141428
lepší 1. jízda7
100,0%
7
100,0%
14
100,0%
čistých jízd14
100,0%
14
100,0%
28
100,0%