| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
66. | 68.66 | 75,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom final |
9. | 12.62 | 13,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
9. | 4.47 | 4,7 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom semifinal |
13. | 3.38 | 3,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom heat |
13. | 6.73 | 8,0 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom final |
9. | 6.63 | 6,8 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom heat |
9. | 5.07 | 5,2 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1M slalom heat |
32. | 6.08 | 6,5 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom final |
11. | 10.85 | 11,1 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
11. | 4.61 | 4,6 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1M slalom heat |
43. | 11.46 | 12,9 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1M slalom semifinal |
16. | 5.60 | 6,2 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1M slalom heat |
16. | 7.08 | 8,2 | - | ||
| 24.09.2019 29.09.2019 |
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell | USD La Seu d'Urgell | C1M slalom | 24. | 15/ | 8.99 | 9,9 | - |
| 07.09.2019 08.09.2019 |
125 2019 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Mistrovství světa v extrem slalomu, Praha-Troja | Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja | C1M slalom | 22. | 13/ | 10.18 | 10,2 | - |
| 03.07.2019 07.07.2019 |
ME JUNIOR/U23 | Liptovský Mikuláš | C1M slalom U23 |
14. | 5.96 | 6,4 | - | |
| 13.06.2019 16.06.2019 |
WORLD CUP 1 London | Lee Valley White Water Centre | C1M slalom | 44. | 33/ | 12.44 | 13,1 | - |
| 30.05.2019 02.06.2019 |
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Pau | Pau FRA | C1M slalom | 28. | 18/ | 1.15 | 1,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 18 |
| KHRAMTSOV Dmitrii | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl 0 20.07.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 12.06.25/2 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 | sl 125 07.09.19 | MEj 2023 03.07.19 | Sp -1 13.06.19 | ME 2019 30.05.19 |
| pořadí | 66. | 6. | 9. | 26. | 13. | 10. | 9. | 32. | 10. | 11. | 43. | 14. | 16. | 22. | 14. | 44. | 28. |
| odstup % | 75,8 | 4,7 | 13,3 | 8,0 | 3,7 | 5,2 | 6,8 | 6,5 | 4,6 | 11,1 | 12,9 | 8,2 | 6,2 | 10,2 | 6,4 | 13,1 | 1,2 |
| % poražených soupeřů | 7,1 | 92,3 | 27,3 | 63,8 | 58,6 | 85,5 | 27,3 | 48,3 | 87,0 | 9,1 | 34,4 | 66,7 | 48,3 | 61,1 | 64,9 | 15,7 | 34,1 |
| pořadí | 2019 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 27.0 | 21.0 | 19.9 | 21.9 |
| medián | 22 | 14 | 10 | 14 |
| modus | 14 | 10 | 9 | 9 |
| počet závodů | 4 | 6 | 7 | 17 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,7 | 8,3 | 16,8 | 11,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 44,0 | 49,0 | 51,7 | 48,9 |
| počet jízd | 8 | 12 | 14 | 34 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 11,8% |
| čistých jízd | 3 37,5% | 10 83,3% | 10 71,4% | 23 67,6% |