FORROW Bethan, 0

GBRregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
semifinal
18.   5.535,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
18.   6.837,0-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
30.   13.4212,9-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
semifinal
22.   9.7410,1-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
22.   6.317,1-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1W slalom
heat
15.   6.155,6-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
heat
19.   7.947,7-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1W slalom
final
12.   57.6970,7-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1W slalom
heat
12.   0.700,8-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1W slalom
heat
33.   57.1065,6-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1W slalom
semifinal
16.   7.927,0-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1W slalom
heat
16.   4.154,1-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1W slalom
semifinal
27.   30.3626,6-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1W slalom
heat
27.   3.853,3-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 C1W slalom
final
10.   10.0011,5-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 C1W slalom
heat
10.   4.855,7-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 C1W slalom
heat
28.   11.5310,8-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 C1W slalom
final
9.   17.3216,1-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 C1W slalom
heat
9.   1.131,0-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 C1W slalom
heat
32.   20.3620,5-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy C1W slalom
semifinal
21.   12.4112,2-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy C1W slalom
heat
21.   13.8714,2-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1W slalom
semifinal
21.   20.1619,4-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1W slalom
heat
15.   13.9513,9-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1W slalom
heat
19.   29.9529,7-
28.08.2019
01.09.2019
WORLD CUP 4 Markkleeberg USD Markkleeberg C1W slalom 23. 5/U23 12.9512,3-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš K1W slalom
Jun
17.   13.8813,1-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš C1W slalom
Jun
3.   5.295,0-
20.06.2019
23.06.2019
WORLD CUP 2 Bratislava USD Bratislava C1W slalom 24. 6/U23 62.7756,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103314|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103314|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10 19         29
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

FORROW Bethansl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 86
26.06.25
sl 0
12.06.25
sl 0
12.06.25/2
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 3
15.06.23/2
ICF SP 4
28.08.19
MEj 2023
03.07.19
ICF SP 2
20.06.19
pořadí15.33.16.16.9.27.5.10.28.6.9.32.24.21.15.21.23.3.24.
odstup %5,665,64,17,03,326,65,711,510,81,016,120,514,212,213,919,412,35,056,0
% poražených soupeřů73,617,969,448,380,510,388,918,230,889,127,329,534,331,026,331,042,192,948,9
pořadí2019202320252026celkem
průměr16.718.016.924.017.7
medián2315161516
modus3159159
počet závodů3212219
průměrný odstup od vítěze %24,416,611,135,616,3
průměrné % poražených soupeřů61,328,746,545,846,9
počet jízd6424438
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
10,5%
čistých jízd2
33,3%
2
50,0%
14
58,3%
2
50,0%
20
52,6%

Kategorie K1W

FORROW Bethansl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl ICF 3
15.06.23
MEj 2023
03.07.19
pořadí24.18.30.27.22.19.5.12.19.17.
odstup %7,05,812,97,110,17,70,870,729,713,1
% poražených soupeřů61,041,445,357,425,066,090,2---18,259,0
pořadí201920232026celkem
průměr17.019.019.619.3
medián17191919
modus1719519
počet závodů11810
průměrný odstup od vítěze %13,129,715,316,5
průměrné % poražených soupeřů59,018,248,346,4
počet jízd221620
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
čistých jízd1
50,0%
1
50,0%
8
50,0%
10
50,0%