PETRUSHEV Angel, 2004

MKDregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1M slalom
-OPEN
2.   0.370,4-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1M slalom
-OPEN
22.   56.6561,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
semifinal U-23
21.   6.728,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
21.   0.871,1-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross
73.   42.4173,7-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1M slalom
heat
57.   12.6514,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
semifinal U23
14.   4.134,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat U23
14.   4.956,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
semifinal U23
20.   9.1911,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
20.   4.975,9-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1M slalom
semifinal
25.   8.2710,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1M slalom
heat
25.   6.718,4-
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
semifinal
19.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
19.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
semifinal U23
26.   8.9310,9-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross U23
14.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat U23
16.   1.902,2-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
heat U23
32.   112.47138,2-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) MX1 slalom
cross U23
25.   51.13104,6-
18.09.2020
20.09.2020
Mistrovství Evropy 2020 Praha USD Troja K1M slalom 37.   15.1515,5-
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1M slalom 74. 5/U23 20.5524,4-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš K1M slalom
Jun
32.   14.4216,1-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103350|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103350|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19           19
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

PETRUSHEV Angelsl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
ME
18.09.20
MEj 2023
03.07.19
pořadí2.22.2.21.57.17.14.22.20.18.25.6.19.16.26.32.37.32.
odstup %0,461,01,18,014,66,34,75,911,48,410,30,00,02,210,9138,215,516,1
% poražených soupeřů95,74,598,731,023,371,955,275,634,571,717,2------60,535,98,820,047,5
pořadí201920202023202420252026celkem
průměr32.037.024.712.524.711.821.6
medián323726620220
modus32371661422
počet závodů11327418
průměrný odstup od vítěze %16,115,550,50,08,817,617,5
průměrné % poražených soupeřů47,520,035,10,049,957,541,8
počet jízd226414836
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
11,1%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
4
66,7%
4
100,0%
12
85,7%
4
50,0%
25
69,4%

Kategorie MX1

PETRUSHEV Angelsl 0
29.09.25
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí73.14.25.
odstup %73,70,0104,6
% poražených soupeřů---80,642,9
pořadí20232025celkem
průměr19.573.037.3
medián147325
modus147314
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %52,373,759,4
průměrné % poražených soupeřů61,80,041,2
počet jízd426
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
3
100,0%
čistých jízd4
100,0%
2
100,0%
6
100,0%