CHOUHAN Shikha, 2003

INDregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
40.   13.8923,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
40.   37.6060,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat U-23
39.   39.1044,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23 individual
46.   13.5424,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23
46.   38.5562,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat U23
46.   57.7861,1-
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross
20.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
56.   -
24.09.2019
29.09.2019
WORLDCHAMPIONSHIPS La Seu d'Urgell USD La Seu d'Urgell K1W slalom 80. 12/U23 376.08398,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103379|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103379|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
4           4
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

CHOUHAN Shikhasl 0
30.06.26
sl 0
08.07.25
SP2 sl
06.06.24
pořadí39.46.56.
odstup %44,261,10,0
% poražených soupeřů22,415,1---
pořadí202420252026celkem
průměr56.046.039.047.0
medián56463946
modus56463939
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %0,061,144,235,1
průměrné % poražených soupeřů0,015,122,412,5
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
50,0%

Kategorie WX1

CHOUHAN Shikhasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
SP2 sl
06.06.24
pořadí40.40.46.46.20.
odstup %60,323,462,724,50,0
% poražených soupeřů18,818,811,811,8---
pořadí202420252026celkem
průměr20.046.040.038.4
medián20464040
modus20464040
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %0,043,641,934,2
průměrné % poražených soupeřů0,011,818,812,2
počet jízd24410
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
5
100,0%
čistých jízd2
100,0%
4
100,0%
4
100,0%
10
100,0%