| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
70. | 185.05 | 204,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
61. | 158.69 | 165,4 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U18 |
21. | 126.78 | 151,1 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
29. | 71.39 | 90,9 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U18 |
13. | 14/DS | 142.74 | 146,0 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
39. | 38/DS | 73.49 | 78,3 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18 |
9. | 26.71 | 28,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18 |
9. | 19.13 | 21,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18R2 |
8. | 20.52 | 24,5 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18R2 |
19. | 167.62 | 204,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
54. | 60.74 | 72,4 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
42. | 36.67 | 42,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
45. | 27.38 | 65,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
45. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
45. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
42. | 39.17 | 41,9 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U16 |
34. | 188.97 | 276,7 | - | |
| 21.07.2024 | 97 Letní slalom v Českém Vrbném | Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok | C1M slalom | 69. | 71.78 | 91,1 | OČ 0 |
|
| 20.07.2024 | 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů | Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok | C1M slalom | 58. | 37.63 | 49,6 | OČ 0 |
|
| 16.07.2023 | 98 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném | Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok | C1M slalom | OČ 0 |
||||
| 16.07.2023 | 98 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném | Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok | K1M slalom | 107. | 45.67 | 64,2 | OČ 0 |
|
| 15.07.2023 | 97 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném | Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok | C1M slalom | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 12 | 17 |
| PETRENKO VASYL | sl 97 21.07.24 | sl 96 20.07.24 |
| pořadí | 69. | 58. |
| odstup % | 91,1 | 49,6 |
| % poražených soupeřů | 2,9 | 26,9 |
| pořadí | 2024 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 63.5 | 63.5 |
| medián | 58 | 58 |
| modus | 58 | 58 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 70,3 | 70,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 14,9 | 14,9 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 0 0,0% |
| PETRENKO VASYL | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 70. | 61. | 21. | 13. | 8. | 9. | 54. | 42. | 42. | 34. |
| odstup % | 204,3 | 165,4 | 151,1 | 146,0 | 24,5 | 28,4 | 72,4 | 42,3 | 41,9 | 276,7 |
| % poražených soupeřů | 1,4 | 7,7 | --- | 40,0 | 30,0 | 27,3 | 14,5 | 4,7 | 24,1 | --- |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 34.0 | 42.0 | 33.7 | 35.4 |
| medián | 34 | 42 | 21 | 34 |
| modus | 34 | 42 | 8 | 42 |
| počet závodů | 1 | 2 | 7 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 276,7 | 42,1 | 113,1 | 115,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 14,4 | 17,3 | 15,0 |
| počet jízd | 2 | 4 | 14 | 20 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 4 57,1% | 5 50,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 50,0% | 7 50,0% | 10 50,0% |
| PETRENKO VASYL | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 29. | 39. | 19. | 9. |
| odstup % | 90,9 | 78,3 | 204,2 | 21,4 |
| % poražených soupeřů | 26,3 | 11,6 | 5,3 | 60,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 24.0 | 24.0 |
| medián | 19 | 19 |
| modus | 9 | 9 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 98,7 | 98,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 25,8 | 25,8 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 4 50,0% |
| PETRENKO VASYL | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 45. | 45. | 45. |
| odstup % | 120,3 | 65,3 | 120,3 |
| % poražených soupeřů | 17,0 | 17,0 | 17,0 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 45.0 | 45.0 |
| medián | 45 | 45 |
| modus | 45 | 45 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 102,0 | 102,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 17,0 | 17,0 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 6 100,0% | 6 100,0% |