| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
55. | 21.67 | 23,9 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
47. | 36.12 | 37,7 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -OPEN |
5. | 9.33 | 11,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -OPEN |
8. | 7/U23 | 118.10 | 127,5 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -OPEN |
5. | 11.75 | 13,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom OPEN |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -OPENR2 |
3. | 10.38 | 12,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
64. | 11.49 | 21,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
64. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
38. | 17.42 | 21,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
76. | 72.64 | 91,8 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal U23 |
25. | 16.49 | 18,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
25. | 14.94 | 18,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
51. | 33.01 | 36,4 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U18 |
13. | 69.12 | 100,0 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U18 |
40. | 34.70 | 55,1 | - | |
| 21.07.2024 | 97 Letní slalom v Českém Vrbném | Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok | C1M slalom | 13. | 9.42 | 12,0 | OČ 0 |
|
| 20.07.2024 | 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů | Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok | C1M slalom | 10. | 7.79 | 10,3 | OČ 0 |
|
| 16.07.2023 | 98 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném | Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok | K1M slalom | 31. | 12.12 | 17,0 | OČ 0 |
|
| 15.07.2023 | 97 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném | Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok | K1M slalom | 48. | 17.18 | 22,2 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 13 | 17 |
| KONOVCHENKO NIKITA | sl 97 21.07.24 | sl 96 20.07.24 |
| pořadí | 13. | 10. |
| odstup % | 12,0 | 10,3 |
| % poražených soupeřů | 82,9 | 88,5 |
| pořadí | 2024 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 11.5 | 11.5 |
| medián | 10 | 10 |
| modus | 10 | 10 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,1 | 11,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 85,7 | 85,7 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| KONOVCHENKO NIKITA | sl 98 16.07.23 | sl 97 15.07.23 |
| pořadí | 31. | 48. |
| odstup % | 17,0 | 22,2 |
| % poražených soupeřů | 74,8 | 58,8 |
| pořadí | 2023 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 39.5 | 39.5 |
| medián | 31 | 31 |
| modus | 31 | 31 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 19,6 | 19,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 66,8 | 66,8 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| KONOVCHENKO NIKITA | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 55. | 47. | 5. | 8. | 3. | 5. | 38. | 28. | 25. | 51. | 13. |
| odstup % | 23,9 | 37,7 | 11,3 | 127,5 | 12,1 | 13,4 | 21,3 | 18,0 | 18,3 | 36,4 | 100,0 |
| % poražených soupeřů | 22,9 | 29,2 | 55,6 | 36,4 | 66,7 | 33,3 | 27,5 | 25,0 | 17,2 | 15,3 | 7,7 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 13.0 | 34.7 | 23.0 | 25.3 |
| medián | 13 | 28 | 8 | 25 |
| modus | 13 | 25 | 5 | 5 |
| počet závodů | 1 | 3 | 7 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 100,0 | 24,2 | 35,3 | 38,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 7,7 | 19,2 | 38,8 | 30,6 |
| počet jízd | 2 | 6 | 14 | 22 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 2 28,6% | 3 27,3% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 5 83,3% | 4 28,6% | 10 45,5% |
| KONOVCHENKO NIKITA | sl 0 30.06.26 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 76. | 40. |
| odstup % | 91,8 | 55,1 |
| % poražených soupeřů | 5,1 | 23,5 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 40.0 | 76.0 | 58.0 |
| medián | 40 | 76 | 40 |
| modus | 40 | 76 | 40 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 55,1 | 91,8 | 73,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,5 | 5,1 | 14,3 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% |
| KONOVCHENKO NIKITA | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 64. | 64. |
| odstup % | 82,1 | 21,5 |
| % poražených soupeřů | 17,1 | 17,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 64.0 | 64.0 |
| medián | 64 | 64 |
| modus | 64 | 64 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 51,8 | 51,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 17,1 | 17,1 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |