KOZLOV Ivan, 2003

RUSregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
76.   54.08117,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
76.   50.43101,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
44.   10.0011,6-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
4.   6.5510,9-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
28.   10.5911,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
42.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
40.   5.827,3-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
47.   6.029,3-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
47.   29.1941,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
24.   6.397,0-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross individual
22.   4.458,1-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross
38.   42.4173,7-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1M slalom
semifinal
24.   11.5212,6-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1M slalom
heat
24.   2.142,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
11.   9.1517,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
24.   2.695,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
semifinal U23
23.   11.0913,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
23.   3.173,8-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
40.   38.5662,8-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
46.   13.5114,8-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
29.   49.8399,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1M slalom
heat
28.   5.756,9-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
18.   1.933,6-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
19.   45.6984,1-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1M slalom
heat
57.   70.3587,9-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš K1M slalom
Jun
27.   23.6526,4-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103423|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103423|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12           12
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

KOZLOV Ivansl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
MEj 2023
03.07.19
pořadí44.28.40.24.13.24.14.23.46.28.57.27.
odstup %11,611,77,37,02,512,63,813,714,86,987,926,4
% poražených soupeřů46,364,950,668,983,620,784,924,143,866,76,755,9
pořadí201920252026celkem
průměr27.029.334.030.7
medián27242827
modus27132424
počet závodů17412
průměrný odstup od vítěze %26,420,39,417,2
průměrné % poražených soupeřů55,947,257,751,4
počet jízd214824
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
čistých jízd1
50,0%
8
57,1%
5
62,5%
14
58,3%

Kategorie MX1

KOZLOV Ivansl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
pořadí76.76.4.42.47.47.38.22.11.24.40.29.18.19.
odstup %101,8117,810,991,741,29,373,78,117,55,362,899,33,684,1
% poražených soupeřů2,6---95,746,134,334,348,669,688,072,351,963,666,764,7
pořadí20252026celkem
průměr25.148.735.2
medián224729
modus114747
počet závodů8614
průměrný odstup od vítěze %44,362,151,9
průměrné % poražených soupeřů65,735,552,7
počet jízd161228
lepší 1. jízda8
100,0%
6
100,0%
14
100,0%
čistých jízd16
100,0%
12
100,0%
28
100,0%