| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom final |
12. | 53.11 | 64,9 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
22. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
28. | 3.61 | 7,9 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom semifinal |
12. | 2.51 | 2,9 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
12. | 2.12 | 2,5 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
22. | 3.44 | 5,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
37. | 12.78 | 14,1 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
73. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
53. | 9.02 | 11,3 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
2. | 0.04 | 0,1 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
18. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
60. | 52.82 | 57,8 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1M slalom final |
11. | 4.25 | 4,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross individual |
63. | 14.66 | 26,6 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross |
63. | 42.41 | 73,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1M slalom semifinal |
11. | 0.16 | 0,2 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1M slalom semifinal |
26. | 29.09 | 28,6 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1M slalom heat |
26. | 3.04 | 3,2 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1M slalom heat |
11. | 2.34 | 2,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
12. | 1.79 | 3,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
16. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal U23 |
18. | 8.97 | 11,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
18. | 2.71 | 3,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
38. | 16.53 | 18,2 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
56. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1M slalom heat |
69. | 140.00 | 140,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
72. | 59.06 | 64,9 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | MX1 slalom cross |
40. | 49.83 | 99,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1M slalom heat |
32. | 6.37 | 7,6 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1M slalom heat |
59. | 68.71 | 77,4 | - | ||
| 03.07.2019 07.07.2019 |
ME JUNIOR/U23 | Liptovský Mikuláš | K1M slalom Jun |
29. | 61.43 | 68,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 5 | 19 |
| SMIRNOV Egor | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 13. | 26. | 38. | 69. | 59. |
| odstup % | 3,2 | 28,6 | 18,2 | 140,4 | 77,4 |
| % poražených soupeřů | 80,0 | 13,8 | 37,3 | 1,4 | 9,4 |
| pořadí | 2025 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 41.0 | 41.0 |
| medián | 38 | 38 |
| modus | 13 | 13 |
| počet závodů | 5 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 53,6 | 53,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 28,4 | 28,4 |
| počet jízd | 10 | 10 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 6 60,0% | 6 60,0% |
| SMIRNOV Egor | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 11.09.26/3 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 29.09.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | MEj 2023 03.07.19 |
| pořadí | 5. | 10. | 12. | 37. | 53. | 60. | 15. | 2. | 11. | 11. | 18. | 72. | 32. | 29. |
| odstup % | 2,5 | 2,9 | 64,9 | 14,1 | 11,3 | 57,8 | 2,7 | 0,2 | 4,7 | 3,2 | 11,1 | 64,9 | 7,6 | 68,5 |
| % poražených soupeřů | 95,0 | 69,0 | --- | 53,2 | 34,2 | 20,3 | 80,8 | 96,6 | 9,1 | 88,4 | 41,4 | 11,3 | 61,7 | 52,5 |
| pořadí | 2019 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 29.0 | 23.0 | 29.5 | 26.2 |
| medián | 29 | 15 | 12 | 15 |
| modus | 29 | 11 | 5 | 11 |
| počet závodů | 1 | 7 | 6 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 68,5 | 13,5 | 25,6 | 22,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 52,5 | 55,6 | 45,3 | 51,0 |
| počet jízd | 2 | 14 | 12 | 28 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 7,1% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 9 64,3% | 7 58,3% | 17 60,7% |
| SMIRNOV Egor | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 22. | 28. | 22. | 73. | 18. | 2. | 63. | 63. | 16. | 12. | 56. | 40. |
| odstup % | 101,8 | 7,9 | 5,7 | 91,7 | 41,2 | 0,1 | 73,7 | 26,6 | 91,7 | 3,5 | 62,8 | 99,3 |
| % poražených soupeřů | 72,7 | 64,0 | 70,0 | 5,3 | 75,7 | 98,6 | 13,9 | 10,1 | 81,9 | 86,7 | 32,1 | 49,4 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 41.7 | 27.5 | 34.6 |
| medián | 40 | 22 | 22 |
| modus | 63 | 22 | 22 |
| počet závodů | 6 | 6 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 59,6 | 41,4 | 50,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 45,7 | 64,4 | 55,0 |
| počet jízd | 12 | 12 | 24 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 6 100,0% | 12 100,0% |
| čistých jízd | 12 100,0% | 12 100,0% | 24 100,0% |