| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom | 1. | - | |||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom S |
2. | 0.49 | 1,1 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1W slalom | 1. | - | ||||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1W slalom semifinal |
18. | 13.20 | 11,6 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1W slalom heat |
18. | 13.41 | 11,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom | 14. | 14.68 | 15,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom S |
3. | 1.75 | 3,3 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1W slalom heat |
43. | 65.99 | 66,5 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1W slalom final |
2. | 3.03 | 2,9 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1W slalom semifinal |
2. | 5.93 | 5,8 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1W slalom heat |
2. | 5.34 | 5,5 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1W slalom | - | ||||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom final U23 |
10. | 24.77 | 25,7 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom semifinal U23 |
8. | 6.30 | 6,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat U23 |
20. | 1.36 | 1,3 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross U23 |
27. | 37.03 | 58,8 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom semifinal U23 |
17. | 15.41 | 14,5 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom heat U23 |
4. | 0.82 | 0,8 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | WX1 slalom cross U23 |
14. | 47.34 | 89,9 | - | ||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1W slalom heat |
12. | 23.44 | 23,3 | - | |
| 03.07.2019 07.07.2019 |
ME JUNIOR/U23 | Liptovský Mikuláš | C1W slalom Jun |
22. | 34.31 | 32,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 18 |
| ROISIN Laurene | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 | sl ME 14.05.25/3 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | sl ICF 3 15.06.23 | MEj 2023 03.07.19 |
| pořadí | 2. | 1. | 1. | 24. | 18. | 3. | 14. | 43. | 9. | 10. | 2. | 20. | 8. | 10. | 4. | 17. | 12. | 22. |
| odstup % | 1,1 | 0,0 | 0,0 | 11,4 | 11,6 | 3,3 | 15,0 | 66,5 | 5,5 | 5,8 | 2,9 | 1,3 | 6,5 | 25,7 | 0,8 | 14,5 | 23,3 | 32,2 |
| % poražených soupeřů | 97,7 | 100,0 | 100,0 | 43,9 | 41,4 | 97,1 | 80,3 | 4,5 | 77,1 | 69,0 | 90,9 | --- | 75,9 | --- | 78,6 | 15,8 | 42,1 | 25,0 |
| pořadí | 2019 | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 22.0 | 11.8 | 15.4 | 1.3 | 12.2 |
| medián | 22 | 10 | 10 | 1 | 10 |
| modus | 22 | 4 | 2 | 1 | 1 |
| počet závodů | 1 | 6 | 8 | 3 | 18 |
| průměrný odstup od vítěze % | 32,2 | 12,0 | 15,2 | 0,4 | 12,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 25,0 | 35,4 | 63,0 | 99,2 | 57,7 |
| počet jízd | 2 | 12 | 16 | 6 | 36 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 2 25,0% | 1 33,3% | 4 22,2% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 7 58,3% | 9 56,3% | 3 50,0% | 20 55,6% |
| ROISIN Laurene | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 27. | 14. |
| odstup % | 58,8 | 89,9 |
| % poražených soupeřů | 42,2 | 53,6 |
| pořadí | 2023 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 20.5 | 20.5 |
| medián | 14 | 14 |
| modus | 14 | 14 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 74,4 | 74,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,9 | 47,9 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |