| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 14. | 3.09 | 3,4 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
46. | 5.18 | 12,9 | - | |
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 2. | 0.95 | 1,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
9. | 2.80 | 5,6 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 21. | 10.85 | 12,0 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom final |
3. | 1.24 | 1,2 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom semifinal |
7. | 1.67 | 1,6 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 1 |
16. | 5.43 | 5,6 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom final U23 |
10. | 49.02 | 52,4 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom semifinal U23 |
1. | - | ||||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom heat U23 |
6. | 2.49 | 3,0 | - | ||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom final |
9. | 20.87 | 23,1 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom semifinal |
7. | 5.97 | 6,6 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom heat |
10. | 1.20 | 1,2 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | MX1 slalom cross |
9. | 20.87 | 23,1 | - | |
| 03.07.2019 07.07.2019 |
ME JUNIOR/U23 | Liptovský Mikuláš | C1M slalom Jun |
4. | 6.92 | 7,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 15 |
| FISCHER Adrien | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 106 02.08.24 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl 104 29.07.23/3 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23/3 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl ICF 3 15.06.23/3 | MEj 2023 03.07.19 |
| pořadí | 46. | 14. | 9. | 2. | 21. | 16. | 7. | 3. | 6. | 1. | 10. | 10. | 7. | 9. | 4. |
| odstup % | 12,9 | 3,4 | 5,6 | 1,0 | 12,0 | 5,6 | 1,6 | 1,2 | 3,0 | 0,0 | 52,4 | 1,2 | 6,6 | 23,1 | 7,1 |
| % poražených soupeřů | 43,8 | 83,5 | 91,9 | 99,0 | 78,9 | 81,7 | 78,6 | 77,8 | 64,3 | 100,0 | --- | 52,6 | 79,3 | 11,1 | 90,0 |
| pořadí | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 4.0 | 7.7 | 21.0 | 5.5 | 30.0 | 11.0 |
| medián | 4 | 7 | 21 | 2 | 14 | 9 |
| modus | 4 | 7 | 21 | 2 | 14 | 7 |
| počet závodů | 1 | 9 | 1 | 2 | 2 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,1 | 10,5 | 12,0 | 3,3 | 8,1 | 9,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 90,0 | 60,6 | 78,9 | 95,5 | 63,7 | 68,8 |
| počet jízd | 2 | 18 | 2 | 4 | 4 | 30 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 1 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 6 40,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 12 66,7% | 2 100,0% | 3 75,0% | 3 75,0% | 22 73,3% |