NOWOBILSKI Szymon, 2002

POLregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
heat
33.   9.5610,6-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
heat
38.   18.8219,6-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 12.   60.7466,4-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
71.   50.49125,8-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
semifinal
16.   4.334,8-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
heat
16.   6.017,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1M slalom
final
11.   59.0760,6-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1M slalom
heat
11.   5.275,4-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1M slalom
heat
17.   6.087,8-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1M slalom
heat
42.   8.008,6-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1M slalom
semifinal
19.   5.845,7-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final C1M slalom
heat
19.   1.761,7-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 C1M slalom
heat
34.   10.2713,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 35.   9.0510,0-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
2.   0.491,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
final U23
9.   5.125,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
semifinal U23
9.   5.035,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
heat U23
9.   6.738,1-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
semifinal U23
13.   5.025,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat U23
13.   4.464,9-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 C1M slalom
heat
39.   10.6312,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy C1M slalom
heat
37.   62.5872,7-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 C1M slalom
semifinal
24.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 C1M slalom
heat
24.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1M slalom
semifinal
21.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1M slalom
heat
21.   -
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom C1M slalom 2.   5.765,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
semifinal U23
11.   3.113,5-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
heat U23
2.   1.321,5-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
    -
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
final U23
8.   8.639,2-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
semifinal U23
7.   8.008,6-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
heat U23
4.   2.022,4-
03.07.2019
07.07.2019
ME JUNIOR/U23 Liptovský Mikuláš C1M slalom
Jun
8.   58.4559,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103470|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103470|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  33         33
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

NOWOBILSKI Szymonsl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.09.25
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
SP5 sl
19.09.24
SP5 sl
19.09.24/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
MEj 2023
03.07.19
pořadí33.38.71.12.21.16.12.11.17.42.6.19.34.2.35.12.8.9.11.13.39.37.7.24.17.21.2.2.11.4.7.8.8.
odstup %10,619,6125,866,47,24,85,460,67,88,61,75,713,51,010,08,15,65,54,95,412,072,70,00,00,00,05,71,53,52,48,69,259,8
% poražených soupeřů54,343,112,586,171,048,382,39,169,231,788,437,928,399,065,369,475,927,383,158,640,67,7------------97,896,265,578,668,422,276,7
pořadí20192023202420252026celkem
průměr8.06.414.220.525.718.5
medián8717131712
modus8222122
počet závodů15513933
průměrný odstup od vítěze %59,85,01,111,934,216,8
průměrné % poražených soupeřů76,766,219,654,952,951,3
počet jízd21010261866
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
20,0%
2
15,4%
2
22,2%
6
18,2%
čistých jízd1
50,0%
7
70,0%
4
40,0%
16
61,5%
12
66,7%
40
60,6%