UKALOVIC Thomas, 2002

CROregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
50.   10.9423,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
50.   50.43101,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
59.   14.9217,3-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
31.   40.0066,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
34.   12.2313,5-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
32.   17.1732,9-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
41.   6.027,5-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
59.   10.4516,1-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
59.   29.1941,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
28.   7.918,7-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross individual
25.   4.508,8-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen MX1 slalom
cross
28.   17.5631,4-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1M slalom
heat
34.   11.8815,9-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross individual
48.   8.2214,9-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross
48.   42.4173,7-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1M slalom
heat
49.   8.7310,0-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1M slalom
heat
46.   17.6518,9-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross individual
37.   6.1912,3-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 MX1 slalom
cross
37.   41.7171,6-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 K1M slalom
heat
37.   10.0013,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23
16.   54.69120,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23 individual
29.   3.027,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat U23
37.   8.2810,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
32.   3.747,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
32.   11.4722,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
41.   9.2211,0-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
26.   9.3810,6-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
46.   7.8612,7-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
46.   34.0951,7-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
43.   13.1314,4-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
53.   38.5662,8-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
39.   49.8399,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1M slalom
heat
50.   12.4614,9-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
49.   45.6984,1-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
49.   3.767,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1M slalom
heat
54.   65.0381,2-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 MX1 slalom
cross
30.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
heat
65.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
20.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
semifinal
28.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
heat
28.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
20.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
70.   -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) MX1 slalom
cross
32.   13.8622,3-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1M slalom
heat
50.   64.0072,0-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
heat
89.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
85.   23.2430,3-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
semifinal U23
32.   25.1630,8-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat U23
4.   3.484,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross U23
29.   -
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
semifinal U23
19.   6.497,2-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
heat U23
6.   1.311,6-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) MX1 slalom
cross U23
26.   51.13104,6-
06.11.2020
08.11.2020
WORLD CUP 2 Pau Pau FRA K1M slalom 24.   68.8072,3-
18.09.2020
20.09.2020
Mistrovství Evropy 2020 Praha USD Troja K1M slalom 46.   163.42166,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103514|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103514|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
26           26
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

UKALOVIC Thomassl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.09.25
sl 0
04.09.25
sl 0
28.08.25
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
sl 86
26.06.25
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP2 sl
06.06.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
SP Pau
06.11.20
ME
18.09.20
pořadí59.34.41.28.34.49.46.37.37.41.26.43.50.54.35.10.28.70.50.59.4.32.6.19.24.46.
odstup %17,313,57,58,715,910,018,913,810,511,010,614,414,981,20,00,00,00,072,00,04,130,81,67,272,3166,8
% poražených soupeřů27,557,149,463,541,134,230,840,036,853,565,347,539,511,7------------16,917,192,120,585,335,711,5---
pořadí20202023202420252026celkem
průměr35.028.335.842.639.237.0
medián241928433437
modus24410373428
počet závodů2649526
průměrný odstup od vítěze %119,619,30,020,612,623,2
průměrné % poražených soupeřů5,844,60,039,947,733,7
počet jízd4128181052
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
7,7%
čistých jízd0
0,0%
8
66,7%
4
50,0%
10
55,6%
6
60,0%
28
53,8%

Kategorie MX1

UKALOVIC Thomassl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
SP2 sl
06.06.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí50.50.31.32.59.59.28.25.48.48.37.37.16.29.32.32.46.46.53.39.49.49.30.20.20.32.85.29.26.
odstup %101,823,866,732,941,216,131,48,873,714,971,612,3120,77,122,07,451,712,762,899,37,084,10,00,00,022,330,30,0104,6
% poražených soupeřů36,434,757,159,217,117,148,153,834,731,933,333,365,936,462,762,728,628,635,850,65,95,9---------43,614,358,240,5
pořadí2023202420252026celkem
průměr43.023.340.141.839.2
medián2920393237
modus2620325032
počet závodů4314829
průměrný odstup od vítěze %39,30,046,240,338,9
průměrné % poražených soupeřů39,20,036,940,434,4
počet jízd86281658
lepší 1. jízda4
100,0%
3
100,0%
14
100,0%
8
100,0%
29
100,0%
čistých jízd8
100,0%
6
100,0%
28
100,0%
16
100,0%
58
100,0%