| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1W slalom | 10. | 11.24 | 10,4 | - | ||
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1W slalom | 4. | 18.23 | 14,8 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U16 |
10. | 21.97 | 21,2 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U16 |
9. | 25.71 | 23,2 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
4. | 3.06 | 2,8 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
3. | 5.65 | 6,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
4. | 4/DS | 13.94 | 11,7 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
8. | 8/DS | 61.40 | 58,3 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18--2 |
3. | 11.28 | 11,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U18 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U18--2 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXW slalom -U18 |
- | |||||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
8. | 8/DM | 30.97 | 24,6 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
24. | 23/DM | 38.10 | 34,1 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
11. | 11/DM | 129.85 | 100,6 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
7. | 7/DM | 14.95 | 11,8 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
2. | 21.66 | 17,0 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
1. | - | |||
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
1. | - | |||
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
1. | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 9 | 20 |
| HELLMEIER Lina | sl 0 31.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 4. | 4. | 4. | 1. | 1. | 8. | 11. | 2. | 1. |
| odstup % | 14,8 | 2,8 | 11,7 | 0,0 | 0,0 | 24,6 | 100,6 | 17,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 57,1 | 72,7 | 72,7 | 100,0 | 100,0 | 53,3 | 33,3 | 83,3 | 100,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 1.5 | 9.5 | 2.8 | 4.0 |
| medián | 1 | 8 | 4 | 4 |
| modus | 1 | 8 | 4 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 | 5 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 8,5 | 62,6 | 5,9 | 19,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 91,7 | 43,3 | 80,5 | 74,7 |
| počet jízd | 4 | 4 | 10 | 18 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 100,0% | 5 100,0% | 8 88,9% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 5 50,0% | 9 50,0% |
| HELLMEIER Lina | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 10. | 10. | 9. | 3. | 8. | 3. | 1. | 24. | 7. | 1. | 1. |
| odstup % | 10,4 | 21,2 | 23,2 | 6,3 | 58,3 | 11,7 | 0,0 | 34,1 | 11,8 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 52,6 | 70,0 | 74,2 | 86,7 | 53,3 | 87,5 | 100,0 | 34,3 | 82,9 | 100,0 | 100,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 1.0 | 15.5 | 6.3 | 7.0 |
| medián | 1 | 7 | 8 | 7 |
| modus | 1 | 7 | 3 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 | 7 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 22,9 | 18,7 | 16,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 100,0 | 58,6 | 74,9 | 76,5 |
| počet jízd | 4 | 4 | 14 | 22 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 100,0% | 6 85,7% | 9 81,8% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 7 50,0% | 11 50,0% |