ZAHORSKA Zara, 0

Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mikregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem C1W slalom 1. 1/DM -
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 3/DM 8.508,7-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom 21.   14.7115,8-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 21.   18.0517,3-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
38.   12.6030,9-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
32.   11.4426,0-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 C1W slalom
-U16
1.   -
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 C1W slalom
-U16
2.   6.935,7-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1W slalom
-U16
1.   -
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1W slalom
-U16
1.   -
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1W slalom
-U16R2
2.   1.541,5-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1W slalom
-U16R2
1.   -
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
final junior
4.   5.204,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
final junior
6.   5.355,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
52.   5.368,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
52.   32.6048,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
semifinal junior
6.   4.694,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal junior
4.   7.617,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
6.   12.8214,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
4.   16.2217,2-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 61.   22.8124,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
40.   10.8421,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
final junior
8.   5.644,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal junior
8.   6.165,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal junior
22.   14.6714,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
8.   8.528,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
22.   7.117,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
36.   5.0310,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
36.   44.9681,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
22.   3.766,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
31.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
semifinal junior
15.   38.9734,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
semifinal junior
20.   11.4011,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
20.   4.184,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
15.   20.5218,2-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1W slalom
-U14
2.   7.018,9-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U14
1.   -
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
5.   16.5813,9-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U14
2.   3.472,4-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
3.   9.227,4-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103525|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103525|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
17 17         34
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

ZAHORSKA Zarasl 132
02.10.26
sl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí1.32.21.1.2.2.1.17.8.4.11.9.8.15.15.1.2.
odstup %0,026,017,30,05,71,50,017,27,04,98,65,64,918,234,50,02,4
% poražených soupeřů100,029,554,5100,093,890,9100,066,075,972,770,672,441,768,951,7100,083,3
pořadí202320252026celkem
průměr1.511.68.98.8
medián11128
modus11511
počet závodů251017
průměrný odstup od vítěze %1,214,47,99,0
průměrné % poražených soupeřů91,761,178,374,8
počet jízd4102034
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
6
60,0%
8
47,1%
čistých jízd1
25,0%
6
60,0%
12
60,0%
19
55,9%

Kategorie K1W

ZAHORSKA Zarasl 132
02.10.26
sl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí3.38.21.1.1.14.6.6.40.61.13.22.5.20.2.5.3.
odstup %8,730,915,80,00,014,74,75,421,424,77,714,34,211,08,913,97,4
% poražených soupeřů96,147,972,2100,0100,078,782,854,563,245,075,027,693,334,594,776,586,7
pořadí2023202420252026celkem
průměr4.02.026.811.315.4
medián322066
modus32511
počet závodů216817
průměrný odstup od vítěze %10,68,913,910,011,4
průměrné % poražených soupeřů81,694,756,479,072,3
počet jízd42121634
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
2
33,3%
5
62,5%
10
58,8%
čistých jízd1
25,0%
1
50,0%
9
75,0%
10
62,5%
21
61,8%

Kategorie WX1

ZAHORSKA Zarasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí52.52.36.36.31.22.
odstup %48,48,781,710,579,96,5
% poražených soupeřů7,37,32,82,841,258,8
pořadí20252026celkem
průměr31.352.038.2
medián315236
modus365236
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %44,728,539,3
průměrné % poražených soupeřů26,47,320,0
počet jízd8412
lepší 1. jízda4
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
čistých jízd8
100,0%
4
100,0%
12
100,0%