| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 36. | 91.83 | 103,6 | - | ||
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 18. | 62.28 | 66,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
15. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
21. | 3.11 | 5,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
65. | 56.19 | 71,0 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
22. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
26. | 2.84 | 4,4 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross individual |
46. | 10.74 | 21,1 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | MX1 slalom cross |
46. | 44.01 | 78,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 134. | 62.10 | 72,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 44. | 10.16 | 11,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
23. | 4.95 | 10,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
95. | 61.74 | 124,4 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1M slalom heat |
46. | - | ||||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | K1M slalom heat |
56. | - | |||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 71. | 10.59 | 12,6 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 48. | 8.63 | 9,6 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1M slalom heat |
61. | - | ||||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | C1M slalom | - | |||||
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | - | |||||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1M slalom | 11. | 6.73 | 7,3 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | C1M slalom | 17. | 13.18 | 12,8 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1M slalom LX |
20. | 8.14 | 16,1 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal U23 |
23. | 6.81 | 7,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat U23 |
19. | 6.72 | 7,7 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross U23 |
25. | - | |||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 1 |
87. | 23.19 | 25,6 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 2 |
31. | 9.14 | 9,9 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 1 |
40. | 16.90 | 17,4 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1M slalom heat 2 |
22. | 10.46 | 10,4 | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -OPEN |
3. | 40.27 | 37,1 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -OPEN |
3. | 6.45 | 7,3 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -OPEN |
6. | 51.35 | 50,1 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -OPEN |
2. | 2.69 | 2,8 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom final |
10. | 125.30 | 138,8 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom semifinal |
9. | 6.19 | 6,8 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | C1M slalom heat |
19. | 3.93 | 4,1 | - | |
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | MX1 slalom cross |
10. | 125.30 | 138,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 14 | 28 |
| CROSBEE Mark | sl 0 31.07.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 106 02.08.24 | sl 0 26.01.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 | sl ICF 3 15.06.23 | sl ICF 3 15.06.23/2 | sl ICF 3 15.06.23/3 |
| pořadí | 18. | 95. | 44. | 48. | 17. | 19. | 23. | 22. | 40. | 3. | 6. | 19. | 9. | 10. |
| odstup % | 66,1 | 124,4 | 11,2 | 9,6 | 12,8 | 7,7 | 7,6 | 10,4 | 17,4 | 37,1 | 50,1 | 4,1 | 6,8 | 138,8 |
| % poražených soupeřů | 46,9 | 5,1 | 56,1 | 50,5 | 44,8 | 30,8 | 24,1 | 65,6 | 52,4 | 71,4 | 28,6 | 5,3 | 72,4 | --- |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.8 | 32.5 | 69.5 | 18.0 | 26.6 |
| medián | 19 | 17 | 44 | 18 | 19 |
| modus | 19 | 17 | 44 | 18 | 19 |
| počet závodů | 9 | 2 | 2 | 1 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 31,1 | 11,2 | 67,8 | 66,1 | 36,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,0 | 47,7 | 30,6 | 46,9 | 39,6 |
| počet jízd | 18 | 4 | 4 | 2 | 28 |
| lepší 1. jízda | 2 22,2% | 1 50,0% | 2 100,0% | 1 100,0% | 6 42,9% |
| čistých jízd | 11 61,1% | 0 0,0% | 1 25,0% | 1 50,0% | 13 46,4% |
| CROSBEE Mark | sl 0 31.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP4 sl 12.09.24 | sl 106 02.08.24 | SP3 sl 13.06.24 | sl 0 26.01.24 | sl 0 26.01.24/2 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 36. | 65. | 23. | 134. | 16. | 26. | 71. | 31. | 20. | 11. | 31. | 87. | 3. | 2. |
| odstup % | 103,6 | 71,0 | 10,9 | 72,9 | 0,0 | 0,0 | 12,6 | 0,0 | 16,1 | 7,3 | 9,9 | 25,6 | 7,3 | 2,8 |
| % poražených soupeřů | 31,4 | 19,0 | 85,7 | 12,5 | --- | --- | 48,1 | --- | 51,3 | 82,1 | 70,6 | 35,8 | 77,8 | 87,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 30.8 | 29.2 | 78.5 | 50.5 | 39.7 |
| medián | 3 | 20 | 23 | 36 | 26 |
| modus | 2 | 11 | 23 | 36 | 31 |
| počet závodů | 4 | 6 | 2 | 2 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,4 | 6,0 | 41,9 | 87,3 | 24,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 67,9 | 30,3 | 49,1 | 25,2 | 43,0 |
| počet jízd | 8 | 12 | 4 | 4 | 28 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 1 16,7% | 1 50,0% | 0 0,0% | 4 28,6% |
| čistých jízd | 5 62,5% | 6 50,0% | 2 50,0% | 2 50,0% | 15 53,6% |
| CROSBEE Mark | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 157 15.08.23 | sl ICF 3 15.06.23 |
| pořadí | 15. | 21. | 22. | 26. | 46. | 46. | 25. | 10. |
| odstup % | 82,1 | 5,8 | 41,2 | 4,4 | 78,6 | 21,1 | 0,0 | 138,8 |
| % poražených soupeřů | 81,6 | 73,7 | 70,0 | 64,3 | 13,5 | 13,5 | 64,2 | 76,9 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 17.5 | 29.3 | 26.4 |
| medián | 10 | 22 | 22 |
| modus | 10 | 46 | 46 |
| počet závodů | 2 | 6 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 69,4 | 38,9 | 46,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 70,6 | 52,8 | 57,2 |
| počet jízd | 4 | 12 | 16 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 6 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 12 100,0% | 16 100,0% |