| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U16 |
22. | 128.78 | 126,6 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U16 |
- | |||||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U16 |
8. | 14.53 | 16,1 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
22. | 21.42 | 26,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U16 |
7. | 7/DM | 25.76 | 25,1 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
26. | 26/DM | 85.06 | 94,1 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
37. | 65.18 | 73,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
13. | 21.11 | 23,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16 |
12. | 70.05 | 71,4 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16--2 |
7. | 10.17 | 9,9 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
27. | 66.20 | 72,0 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U16 |
5. | 12.44 | 12,9 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
22. | 71.05 | 70,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U16 |
13. | 75.88 | 73,4 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
21. | 20.92 | 29,7 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
- | ||||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
- | ||||
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
- | ||||
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
- |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 | 14 |
| SCOTT Maxi | sl 91 26.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 22. | 8. | 7. | 7. | 12. | 5. | 13. |
| odstup % | 126,6 | 16,1 | 25,1 | 9,9 | 71,4 | 12,9 | 73,4 |
| % poražených soupeřů | --- | 53,3 | 53,8 | 66,7 | 35,3 | 77,8 | 36,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 9.0 | 11.2 | 10.6 |
| medián | 5 | 8 | 8 |
| modus | 5 | 7 | 7 |
| počet závodů | 2 | 5 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 43,2 | 49,8 | 47,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 57,3 | 41,8 | 46,2 |
| počet jízd | 4 | 10 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 5 100,0% | 7 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 50,0% | 7 50,0% |
| SCOTT Maxi | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 22. | 26. | 13. | 37. | 27. | 22. | 21. |
| odstup % | 26,3 | 94,1 | 23,6 | 73,6 | 72,0 | 70,5 | 29,7 |
| % poražených soupeřů | 67,2 | 59,7 | 72,7 | 18,2 | 46,9 | 58,0 | 57,4 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 21.0 | 24.5 | 24.5 | 24.0 |
| medián | 21 | 22 | 22 | 22 |
| modus | 21 | 22 | 13 | 22 |
| počet závodů | 1 | 2 | 4 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,7 | 71,2 | 54,4 | 55,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 57,4 | 52,5 | 54,5 | 54,3 |
| počet jízd | 2 | 4 | 8 | 14 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% | 7 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 2 50,0% | 4 50,0% | 8 57,1% |