| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 18. | 7/DM | 10.31 | 10,9 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 56. | 26/DM | 30.95 | 35,7 | - |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
31. | 12.70 | 15,1 | - | ||
| 31.08.2025 | 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | C1M slalom | 17. | 4/ZS | 23.53 | 26,5 | OČ 0 |
| 31.08.2025 | 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech | USD Veltrusy | K1M slalom | 93. | 11/ZS | 28.05 | 31,4 | OČ 0 |
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U14 |
3. | 6.26 | 6,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14 |
4. | 6.54 | 7,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | MX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U14R2 |
2. | 5.43 | 5,7 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14R2 |
5. | 14.21 | 15,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
5. | 11.70 | 12,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U14 |
12. | 94.16 | 93,6 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
5. | 9.00 | 8,8 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U14 |
3. | 11.91 | 11,1 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
- | ||||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
44. | 112.77 | 109,7 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
20. | 91.88 | 83,4 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
19. | 83.60 | 70,6 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
37. | 58.07 | 52,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 9 | 17 |
| NALEPA Piotr | sl 132 02.10.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 18. | 31. | 2. | 3. | 12. | 3. | 20. | 19. |
| odstup % | 10,9 | 15,1 | 5,7 | 6,5 | 93,6 | 11,1 | 83,4 | 70,6 |
| % poražených soupeřů | 67,3 | 51,6 | 83,3 | 66,7 | 8,3 | 83,3 | 9,5 | 10,0 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 19.5 | 5.0 | 24.5 | 13.5 |
| medián | 19 | 3 | 18 | 12 |
| modus | 19 | 3 | 18 | 3 |
| počet závodů | 2 | 4 | 2 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 77,0 | 29,2 | 13,0 | 37,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 9,8 | 60,4 | 59,5 | 47,5 |
| počet jízd | 4 | 8 | 4 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 50,0% | 1 50,0% | 4 50,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 37,5% | 1 25,0% | 6 37,5% |
| NALEPA Piotr | sl 132 02.10.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 56. | 5. | 4. | 5. | 5. | 44. | 37. |
| odstup % | 35,7 | 15,3 | 7,5 | 12,3 | 8,8 | 109,7 | 52,5 |
| % poražených soupeřů | 37,5 | 77,8 | 83,3 | 90,9 | 91,3 | 10,4 | 26,5 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 40.5 | 4.8 | 56.0 | 22.3 |
| medián | 37 | 5 | 56 | 5 |
| modus | 37 | 5 | 56 | 5 |
| počet závodů | 2 | 4 | 1 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 81,1 | 11,0 | 35,7 | 34,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,5 | 85,8 | 37,5 | 59,7 |
| počet jízd | 4 | 8 | 2 | 14 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 50,0% | 1 100,0% | 4 57,1% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 25,0% | 0 0,0% | 4 28,6% |