EGYHAZY Matus, 2010

SKP Bratislavaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
26.   3.517,6-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
31.   50.43101,8-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
71.   40.0066,7-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
    -
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
15.   2.764,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
15.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
semifinal junior
15.   4.925,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
15.   4.475,5-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
44.   4.837,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
44.   29.1941,2-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 81.   14.1216,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking MX1 slalom 59.   4.687,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 71.   22.6224,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
98.   13.3429,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
68.   13.8928,0-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-U14
6.   11.6815,5-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U14
5.   6.329,0-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U14
6. 6/ZS 26.9224,1-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
6. 6/ZS 9.098,5-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U14
2. 2/ZS 3.582,8-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
28. 25/ZS 72.1262,7-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
26.   28.9928,2-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U14
16.   88.1880,0-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U14
18.   45.1738,2-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
30.   77.0369,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103536|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103536|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
9 7         16
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

EGYHAZY Matussl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí68.71.6.6.2.16.18.
odstup %28,024,915,524,12,880,038,2
% poražených soupeřů32,328,661,554,590,928,615,0
pořadí202320242025celkem
průměr17.04.769.526.7
medián1666816
modus166686
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %59,114,126,430,5
průměrné % poražených soupeřů21,869,030,544,5
počet jízd46414
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
2
100,0%
5
71,4%
čistých jízd2
50,0%
1
16,7%
1
25,0%
4
28,6%

Kategorie K1M

EGYHAZY Matussl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí17.15.98.81.5.6.28.26.30.
odstup %5,55,529,516,69,08,562,728,269,6
% poražených soupeřů82,451,737,047,491,591,153,447,940,8
pořadí2023202420252026celkem
průměr28.013.089.516.034.0
medián266811526
modus26581155
počet závodů23229
průměrný odstup od vítěze %48,926,723,05,526,1
průměrné % poražených soupeřů44,478,742,267,160,4
počet jízd464418
lepší 1. jízda2
100,0%
2
66,7%
2
100,0%
0
0,0%
6
66,7%
čistých jízd1
25,0%
2
33,3%
1
25,0%
3
75,0%
7
38,9%

Kategorie MX1

EGYHAZY Matussl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 105
15.08.25
pořadí31.26.71.15.15.44.44.59.
odstup %101,87,666,747,34,941,27,47,1
% poražených soupeřů61,066,7---83,183,138,638,622,7
pořadí20252026celkem
průměr59.035.138.1
medián593131
modus591515
počet závodů178
průměrný odstup od vítěze %7,139,635,5
průměrné % poražených soupeřů22,753,049,2
počet jízd21416
lepší 1. jízda1
100,0%
7
100,0%
8
100,0%
čistých jízd2
100,0%
14
100,0%
16
100,0%