| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom final junior |
4. | 9.87 | 11,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final junior |
12. | 116.68 | 134,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
12. | 0.48 | 0,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal junior |
4. | 5.62 | 6,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
4. | 6.78 | 8,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
12. | 4.40 | 5,5 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom -O |
26. | 18.78 | 23,2 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
25. | 10.59 | 14,4 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom | 29. | 71.10 | 75,5 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 29. | 11.58 | 13,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal junior |
17. | 8.70 | 9,1 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
17. | 5.37 | 6,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal junior |
21. | 19.53 | 21,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
21. | 12.08 | 12,9 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U16 |
16. | 18.87 | 27,6 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
17. | 9.99 | 15,5 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
9. | 9/DM | 7.66 | 8,0 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
16. | 16/DM | 76.55 | 72,9 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
22. | 22/DM | 61.46 | 58,1 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U16 |
5. | 5/DM | 10.80 | 9,3 | - |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
14. | 9.98 | 9,7 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
9. | 17.45 | 15,8 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
16. | 111.80 | 94,5 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
12. | 19.39 | 17,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 14 | 24 |
| SENONER Lars Aaron | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 12. | 3. | 4. | 29. | 26. | 12. | 17. | 18. | 21. | 16. | 16. | 5. | 9. | 16. |
| odstup % | 8,1 | 6,1 | 11,2 | 75,5 | 23,2 | 6,2 | 9,1 | 12,9 | 21,4 | 27,6 | 72,9 | 9,3 | 15,8 | 94,5 |
| % poražených soupeřů | 82,3 | 93,1 | 72,7 | 12,5 | 28,6 | 74,4 | 44,8 | 68,5 | 31,0 | 54,5 | 31,8 | 81,8 | 61,9 | 25,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 12.5 | 12.3 | 17.0 | 14.8 | 14.6 |
| medián | 9 | 16 | 17 | 12 | 16 |
| modus | 9 | 16 | 12 | 3 | 16 |
| počet závodů | 2 | 3 | 4 | 5 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 55,1 | 36,6 | 12,4 | 24,8 | 28,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 43,5 | 56,0 | 54,7 | 57,8 | 54,5 |
| počet jízd | 4 | 6 | 8 | 10 | 28 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 3 100,0% | 0 0,0% | 2 40,0% | 7 50,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 3 50,0% | 5 62,5% | 4 40,0% | 13 46,4% |
| SENONER Lars Aaron | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 15. | 2. | 12. | 29. | 25. | 17. | 9. | 22. | 14. | 12. |
| odstup % | 5,5 | 0,5 | 134,5 | 13,0 | 14,4 | 15,5 | 8,0 | 58,1 | 9,7 | 17,5 |
| % poražených soupeřů | 84,6 | 96,6 | --- | 61,1 | 71,4 | 79,7 | 89,3 | 72,7 | 72,9 | 77,6 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 13.0 | 16.0 | 16.6 | 15.7 |
| medián | 12 | 17 | 15 | 14 |
| modus | 12 | 9 | 2 | 12 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 13,6 | 27,2 | 33,6 | 27,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 75,3 | 80,6 | 62,7 | 70,6 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 | 20 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 3 100,0% | 2 40,0% | 7 70,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 4 66,7% | 7 70,0% | 12 60,0% |