EGYHAZY Dominik, 2008

SKP Bratislavaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
final
8.   6.377,2-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
semifinal
8.   3.233,6-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
heat
8.   1.031,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
final
12.   55.4058,4-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
heat
12.   5.065,3-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
    -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
    -
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
heat
67.   59.1970,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
final junior
1.   -
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
final junior
5.   3.624,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
29.   4.257,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
31.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
semifinal junior
1.   -
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
semifinal junior
5.   4.184,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat junior
1.   -
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
5.   6.668,3-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
56.   9.8915,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
56.   29.1941,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1M slalom
heat
21.   6.446,6-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
68.   68.4074,8-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1M slalom
heat
28.   9.4912,7-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1M slalom
heat
47.   60.0976,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 103.   20.9924,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking MX1 slalom 53.   3.054,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 11.   10.5711,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
68.   8.4518,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
83.   53.37107,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
final junior
1.   -
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
semifinal junior
1.   4.224,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
heat junior
1.   2.793,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
semifinal junior
16.   15.0116,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat junior
16.   2.312,5-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-U16
    -
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
2. 2/DM 1.721,6-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
2. 2/DM 0.480,4-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom C1M slalom 15.   16.8816,6-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom MX1 slalom 29.   16.7529,0-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
51.   23.9924,7-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 2
34.   17.9617,9-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
9.   23.1223,7-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
1.   -
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103538|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103538|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
7 25         32
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

EGYHAZY Dominiksl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
11.09.26/3
sl 0
04.09.26
sl 0
04.09.26/2
sl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 0
24.05.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí2.8.8.8.12.67.1.1.1.21.47.83.11.3.5.1.2.16.2.2.15.34.51.9.1.
odstup %1,13,67,25,358,470,50,00,00,06,676,8107,611,63,24,40,02,516,41,60,416,617,924,723,70,0
% poražených soupeřů98,675,936,489,2---4,3100,0100,0100,067,711,517,289,895,386,2100,098,148,395,595,568,945,939,055,6100,0
pořadí2023202420252026celkem
průměr23.86.317.316.016.4
medián92588
modus12111
počet závodů4371125
průměrný odstup od vítěze %16,66,220,820,918,4
průměrné % poražených soupeřů60,186,676,462,168,8
počet jízd86142250
lepší 1. jízda2
50,0%
3
100,0%
2
28,6%
0
0,0%
7
28,0%
čistých jízd4
50,0%
2
33,3%
9
64,3%
18
81,8%
33
66,0%

Kategorie K1M

EGYHAZY Dominiksl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
pořadí25.12.5.68.28.68.103.
odstup %8,34,74,274,812,718,724,7
% poražených soupeřů73,662,163,69,551,856,532,9
pořadí20252026celkem
průměr85.527.644.1
medián682528
modus68568
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %21,720,921,1
průměrné % poražených soupeřů44,752,150,0
počet jízd41014
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
28,6%
čistých jízd2
50,0%
5
50,0%
7
50,0%

Kategorie MX1

EGYHAZY Dominiksl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 105
15.08.25
sl 0
24.05.24
pořadí31.29.56.56.53.29.
odstup %47,37,641,215,24,629,0
% poražených soupeřů63,966,321,421,430,728,2
pořadí202420252026celkem
průměr29.053.043.042.3
medián29533131
modus29535629
počet závodů1146
průměrný odstup od vítěze %29,04,627,824,2
průměrné % poražených soupeřů28,230,743,338,7
počet jízd22812
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
4
100,0%
5
83,3%
čistých jízd2
100,0%
2
100,0%
8
100,0%
12
100,0%